Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA valaki kisbabát vár az...

HA valaki kisbabát vár az első hónapokban milyen tünetek lehetnek ami babára utal?

Figyelt kérdés
Mikor kezd az ember szédülni, émelyegni? Nekem kb. 5 nap múlva nagyon nem kéne megjönnie, de néha úgy érzem, hogy nagyon szédülök, és a fejem is fáj! A számban érzem néha azt a fura ízt, mintha cigiztem volna, és a hasam is szúrkál néha-néha, sőt néha még ezt az érzést a hüvelyemben is érzem. Várom a válaszokat!
2008. ápr. 12. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

a hőd mennyi?

amugy nekem is ezek voltak és kiderült hogy baba van a dologban. ha akarsz irhatsz privit.

2008. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hőm már 6 napja 37 és 37,1 között van! mit gondolsz lehet baba?
2008. ápr. 12. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
persze lehet baba. jo a hőd.Minden esélyed megvan .Rendszeres a ciklusod?
2008. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem pl a számban rosdás izt éreztem. neked ilyne nincs?Meg aztán neméreztem menzis érzéseket. De a mellem sem fájt meg hányingerem sem volt.Ezek nekem később jöttek ki a nemvárt menzitől kb. 2-3 hétre.
2008. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte a beágyazódástól kezdve hányingerem volt, de a legfeltűnőbb a melleim növekedése és feszülése volt. Pár hetes terhesen már hozzá se lehetett érni a melleimhez, annyira fájtak. A hőmet én nem mértem, de a hasam szurkált, azt hittem, meg fog jönni, de nem.

Most 27 hetesek vagyunk!:-)) Sok sikert a babához!:-))

2008. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mellem fajt borzalmasan,a hasam fel volt puffadva,es a gyomrom olyan szinten egett,h az nem igaz.

Es ereztem ,h mindjart megjon,de ez az erzes kb.a 10 hetig nalam eltartott.

Nagyon drukkolok,h babas legyel!!!

19 hetes kismama

2008. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem rossz volt a közérzetem, hányingerem volt és nagyon fáradékonyá váltam az első trimeszterben.
2008. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!