Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja használok ovulációs...

3 hónapja használok ovulációs teszteket. Reggeli, első vizeletből, általában középidőben,7-8 napon keresztül. Az utóbbi hónapokban az összes tesztem negatív lett. Ezek szerint valóban nincs peteérésem és akkor hiába minden "próbálkozás"?

Figyelt kérdés

Attól, hogy nincs hónapok óta peteérésem, lehet bajom?

A ciklusaim rendszertelenek, 23-29 naposak (néha ez sem nem egyértelmű), általában fél nap vérzés (az is gyenge), utána (és előtte is) több napon keresztül barnázás. Duphastont szedek, most fog lejárni a 3 hónapos kúra, utána kell visszamennem az orvoshoz. Év eleje óta próbálkozunk, első babám lenne, 29 éves vagyok. Előtte 9 éven keresztül szedtem fogamzásgátlót.

Tudom, vannak akik évek óta próbálkoznak, de én már odáig jutottam, hogy feladom. Már átestem több fertőzésen is, akkor azért nem lehetett, aztán teljesen szétestek a ciklusaim, és most meg már a gyógyszer sem segít, sőt.

Mit tegyek?


2008. szept. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom az ovu tesztet délután kell csinálni, mert az a hormon amit a peteérés elött a szervezet termel az napközben termelödik és így ha kevés a hormon akkor csak délután mutatja ki, másnap reggel nem tuti, meg ha még egy napig termel akkor is napközben.


de az is lehet hogy tényleg nincs pepetérésed.

egy részletes kivizsgálás kellene és párodnak is.

amikor nem jön össze a baba 30-40 % ban a férfivel van a gond és nem a növel.

keress egy jó dokit, mondjuk olyat aki kimonott ilyenekkel foglalkozik.

ha minden vizsgálat megvan akkor ö elmondja mi lehetséges, pl beültetés, stb.

de ne add fel, ha más nincs még az örökbefogadáshoz sincs késö, ha persze ez neked nem idegen.

2008. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül kora este csináld az ovulációs tesztet!! Nagyjából mindig ugyanabban az időben és előtte 1-2 órán át csak nagyon keveset igyál.

Kérhetnéd az orvosodat, ha még nem csinált ultrahangot, hogy megnézze a nyálkahártyádat, hogy csináljon a középidőben.

Vagy keress egy másik orvost, mert az én orvosom 2 hónap ugyanilyen kínlódások után már ultrahangra küldött és az alapján folytattuk a továbbiakban.

2008. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hőgörbét vezetsz??

Nem biztos ám hogy nincs.

Én is így jártam, csak éppen én délután teszteltem. Ugye a lh hormon ingadozik a szervezetben, és lehet hogy épp egy felszálló vagy leszálló ágát pisilted.

Én délutánonként csináltam és nega volt, egyszer reggel próbaképp, és totál két csík volt,majd leugrott róla. Délután megint negatív lett!! Ki is használtam, és sikerült is a babó.

2008. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!