Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szerű "görcsök" beágyazó...

Mensi szerű "görcsök" beágyazódáskor? Bőbebben lent!

Figyelt kérdés
Nem mondanám görcsnek, csak hasonló érzés... Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban? Most vagyok mensi utáni 13. napon, és 2 napja voltunk együtt. Vélemény hogy ez mitől lehet?
2012. márc. 13. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a megtermékenyült petesejt megtapad a méhfalon,az okozhat ilyesmit.Görcsszerű,kissé szurkáló érzés.nekem mindkét terhességemnél érezhető volt,de van aki észre sem veszi.Úgyhogy lehetséges,hogy beágyazódásról van szó.
2012. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez max ovus fájdalom lehet. A beágyazódás minimum 6-7 nap. A petesejt lehet, hogy az együttlét után csak a harmadik napon termékenyül meg és lassan vándorol a méh felé. Kb 7 nap múlva ér le (itt már a 10. napnál tartunk) és a beágyazódás kb a 12-14. napon fejeződik be. Szóval kb a nem várt idején, vagy előtte max 6 nappal.
2012. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mensi utáni 13. napon vagy, akkor lehetetlen, hogy beágyazódásos görcseid legyenek, mert a megtermékenyített petesejt kb 7 napig vándorol a petevezetékben míg eléri a méhet. A beágyazódás kb a megtermékenyítést követő 9. napon történik. Ennek fényében neked vagy ovulációs fájdalmaid, görcseid vannak, vagy pedig a ciklus 3-4. napján volt peteérésed, ami elég elképzelhetetlen. Meg ha 2 napja voltatok együtt, akkor az esetleges 4. napi peteérésből származó pete nem is tudott megtermékenyülni.


Ha babát szeretnétek, akkor most kellene együtt lenni, meg a két nappal előbbi együttlét is jó lehet, mert szerintem most van a peteérésed.

Amúgy hány naposak a ciklusaid? Reggeli hődet nem méred?


Sok sikert!

2012. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovulációt érzed!
2012. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ :) Én ennyire nem ástam bele magam a témába ezért sem tudtam mit érezhetek.

Általában 29 naposak a ciklusaim, de ez változó, volt már 21 nap is... Most kezdtünk még csak próbálkozni a babagyártással és nem akarom túlizgulni a dolgot, de azt hiszem már sikerült... :)

2012. márc. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!