Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eléggé szúrkált ma hasamba!...

Eléggé szúrkált ma hasamba! Akkor már megint nem vagyok terhes? 15-re nem várom!

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jelent semmit, hogy fáj a hasad. A második terhességemnél két hétig úgy görcsöltem, mint ha menstruálnék. Csak vér nem volt. A teszt sem mutatta ki.

2012. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15. utan tesztelj akkor kiderul.
2012. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát az lesz, elég nagy az izgalom :)
2012. márc. 13. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 15-re nem várom. Drukkolok neked és várom az eredményed! Én csak szombat reggel tesztelek, ha még aktuális lesz. Hosszú napjaink lesznek addig.

L28

2012. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4.Neked is szurkál a hasad? Tünetek?
2012. márc. 13. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap szurkált napközben, este az alhasamnál éreztem egy kis feszülést, ma szintén. Néha elmúlik, néha feszül. De ez nagyon messze van attól, amit mensi előtt szoktam érezni. A mellem nagyon érzékeny volt vasárnapig, hétfőre elmúlott. Mensi előtt fél-1 nappal szokott elmúlni a mellérzékenységem, így arra gondoltam, most előbb fog megjönni, de eddig semmi. Nem vagyok fáradtabb mint szoktam, nem járok pisilni, nincs hányinger. Valahogy nyugodt és kiegyensúlyozottabb vagyok tegnap óta. Szóval semmi se utal arra hogy babás lennék, csak egy megérzés. De szerintem becsap. Nincs olyan szerencsém, hogy összejöjjön.

Neked is csak a szurkálás van? Vagy érzel mást is? Holnap tesztelsz?

L28

2012. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap szurkált hasamba!Ma reggel meg feszült a hasam,de nagyon.Egyenesen állni alig bírtam!És tegnap figyeltem meg este hogy csak zuhanyzás közben fáj a mellem és a mellbimbó körül meg van duzzadva.Éppen ezért ma nem bírtam magammal és teszteltem egy negativat!:( Hát még mindig reménykedem,hogy csak nem mutatta még ki!Ird meg nálad mi lett az eredmény,drukkolok!!!
2012. márc. 14. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Megjött. :( Remélem te több sikerrel jársz. Majd írd meg.

L28

2012. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggeltöl erősen barnázok:( Remélem köv. hónapban sikerül!!!
2012. márc. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!