Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek az...

Van köztetek olyan, akinek az ELSŐ BABA csak 2 és fél év vagy ennél több idő alatt jött össze spontán?

Figyelt kérdés

Tehát nem kellett semmilyen orvosi beavatkozás, hanem ennyi idő alatt mégis csak összejött magától.

Még szeretném ha azt is megírnátok, hogy akkor mennyi idősek voltatok, és hogy ennyi sok idő után el tudtátok egyáltalán hinni hogy pozitív lett a teszt?


2012. márc. 13. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát talán nem konkrétan ilyen esetekre vagy kíváncsi, de leírom, hátha segítek vele.

22éves voltam, mikor terhes lettem, és kiderült, hogy ikrek. De sajnos 23. hétre megszülettek, így nem is maradtak meg. Rá egy évvel volt egy pár hetes vetélésem. Innentől abba is hagytuk a próbálkozást. Semmi bajom nem volt, semmilyen orvosi beavatkozás nem volt. De mégsem sikerült. Aztán mikor már el is feledkeztünk a 'baba-projekt'-ről, jött egy rosszullét. Szédülés, hányinger..

A doki pedig kérdezte, hogy mikor volt az utolsó menzeszem. Nem is fogalkoztam vele, hogy késik, mert annyira lemondtam a babáról. Ekkor voltam 26évesen, 4év próbálkozás után 8 hetes terhes. Most pedig itt szuszog mellettem egy 18hónapos kis tündér.



Sosem szabad feladni, de nem is kell görcsösen akarni. Jönni fog, ha eljön az ideje. Rengetek erőt és kitartást kívánok nektek :)

2012. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 13. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Édesanyáméknak én 5 év alatt sikerültem, spontán, bár akkoriban nagyon másra esélyük sem volt. :) És mégis csak összejöttem. Tesómék már azonnal sikerültek, sőt, a húgom fogamzásgátló mellett csúszott be. :)
2012. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stressz, a szervezetbe kerülő sok méreganyag, a túlsúly és még sok minden befolyásolhatja a folyamatot.Ha ezek a körülmények megváltoznak, már az is sokat segíthet.
2012. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

5 év után lettem terhes. Előtte 2 évvel elkezdtük a kivizsgálást, de hamar abba is hagytuk.

Nem volt mindig peteérésem, volt, hogy 2-3-4 hónapig nem menstruáltam. A dokimmal megbeszéltük, hogy megnézi a petevezeték átjárhatóságomat, kaptam egy gyógyszert, amit a mensi 1. napjától kellett volna szednem. 2 hónap múlva barnáztam egy kicsit, elkezdtem szedni a gyógyszert, de visszamentem a dokihoz, hogy mellékhatásként émelygek.

Rákérdezett, hogy nem vagyok terhes? Már hogy lehetnék?!

Megultrahangozott, már dobogott a szíve a babámnak.Sírva, remegve jöttem ki a rendelőjéből. 30 éves voltam.

Pontosan a nagy 2 éves szülinapjára kistestvért kapott.

Mivel szoptattam és nem menstruáltam még, 8 hetesen derült ki.

Pár évre rá szerettünk volna még egy babát, de úgy voltunk vele, már van kettő, ezért orvoshoz csak rákszűrésre jártam évente.

Szintén 5 év elteltével mégis újra pocakos lettem.

Nála a decemberi rákszűrésre mensi görcsökkel mentem, UH-n szép vastag méh nyálkahártyát látott, mondta, hogy bármikor megjöhet. Január 3. hetében szuper erős pozitívat teszteltem, augusztusban megszületett…

2012. márc. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!