Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e köztetek olyan, aki meg...

Van e köztetek olyan, aki meg tudná velem osztani a tapasztalatait a művi, vagy spontán vetélés után történő teherbeeséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, nagyon szeretnék gyerekeket, de a közelmúltban volt egy vetélésem. Szeretném tudni, hogy befolyásolja e ez a teherbeesés lehetőségét a továbbiakban, valamint, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy esetleg elősegítsem ezt és egészséges kisbabát hozhassak a világra.

A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.


2011. jún. 16. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 9 hetes terhes voltam, mikor elhalt az embrióm és missed ab-al fejezték be. Nekem annyit mondott a dokim, hogy szedjem a vitamint, töltsük fel a szervezetem és nem lesz semmi baj. A 6 hetes kontroll után egyből terhes lettem. Kívánom, hogy nálad is így legyen!!! :)
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9 hetesen veszítettem el,sosem tudtuk meg miért.3 hónap szünetet javasoltak,fél évet adtam magunknak,hogy el tudjuk gyászolni.Tovább szedtem a terhesvitamint,nem fogyasztottam minimális alkoholt sem,csináltam egy méregtelenítő kúrát,és palástfű teát ittam minden nap,ami erősíti a méhet.Újabb fél év múlva megfogant a kisfiam,aki ma már egy 10 hónapos örökmozgó rosszcsont.

Egy dolog nagyon fontos,amit én is eldöntöttem az elején:nem voltam hajlandó félni,hogy neki is baja lesz.Ezt nem szabad,pedig volt sok "jóakaró",olyanok is akikről nem feltételeztem volna.

2011. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6hetesen vetéltem el,nem volt művi befejezés(utólag kiderült,hogy kellett volna),nekünk azt mondta a doki,hogy próbálkozhatunk a következő ciklusban,mi vártunk 3 hónapot,szedtem az e vitamint és a folsavat első hónapban az első aktusból sikerült a baba pedig ovu után pár nappal voltunk együtt!Hétfőn töltöm a 21ik hetemet:) (Dokim szerint nem kell szedni semilyen vitamint egy kismamának)
2011. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat, gratulálok nektek :)
2011. jún. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!