Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás a piros vérfolto...

A beágyazódás a piros vérfolton kívűl lehet más jellegű is?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyat olvastam, hogy a beágyazódáskor a folt nem csak piros lehet, hanem lehet barnás, sárgás, krémes, egyénenként változó. Tudom, hogy valakinek nincs is ilyen tünete. A bugyimon tegnap erős sárga színű váladékot véltem felfedezni, amit eddig sosem tapasztaltam. 8-ka körül volt a pém a nőgyógyászom szerint akkor meg előtt is együtt voltunk a párommal. 24-25 körül lesz a nem vártam. Tegnap meg hébe hóba szurkálást is éreztem a méhem környékén. Szerintetek az a sárga vmi mi lehet?

Nagyon szeretnénk már babát, de félek, hogy mindezt csak én produkálom. Ez az 5. hónapunk...


2012. márc. 14. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
akkor mi egy csónakban evezünk... nekem is UH szerint 8.-án volt pém, és tegnap vettem észre egy kis barnázást, minimálisat, ma már nem volt. mi már több mint két éve várunk babára, hátha most lesz vmi... remélem neked is babóra utaló jeled van.
2012. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!