Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ugye babára utaló jel?

Ez ugye babára utaló jel?

Figyelt kérdés

Ma pont egy hete hogy késik.Már pénteken csináltam délutániból tesztet ami iszonyú halvány,de azért észre vehető pozitív lett,majd másnap dettó ugyanígy minden,ugyanezzel az eredménnyel.Tegnap voltam hüvelyi UH-án,és ott ezt írták:Rendesnél kissé nagyobb uterus,endometrium 13mm.Grav-ra utaló jel jelenleg nem látható.J.on-on ováriumban egyrekeszű ,szabályos 35mm bevérzett folliculus.

Azt mondta a doki,hogy egy hét múlva menjek vissza ott már látszódnia kell,mmert ezekszerint az adatok szerint ott kell lennie valahol,csak még nem látszik túl korán mentem.Aztán haza jőttem ellőttem még egy tesztet 12,5 ős érzékenységűt az is nagyon halvány pozi lett.Azért félek,mert nem tudom,hogy be van-e már ágyazódv....

Nektek mi a véleményetek erről az egészről?,??


2012. márc. 14. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

:))

Ha nem lenne beágyazódva, nem is lenne mit kimutatni.

2012. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy igazad van,már 1éve és 7.hónapja ezen vagyunk,és tavaly is volt halvány pizim de nem ágyazódott be...ezért ez a nagy para
2012. márc. 14. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Miért mondasz hülyeséget??


Ha nem ágyazódik be, nem kezd el termelődni a hcg hormon, tehát a teszt/vérvizsgálat sem tud mit kimutatni.


Az már kérdés, hogy nem tapadt meg jó, vagy eleve beteg a magzat, így nem marad meg.

De most ne legyen így!

2012. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van! :) Szerintem mindenki szorong kicsit, még így az elején! 5hetesen én is csak a petezsákot láttam, és 3 hét múlva kellett mennem legközelebb, ha nincs semmi gond! Majd megölt a várakozás,hogy ne legyen üres a petezsák, meg hogy legyen szívhang! :)

Aztán 8hetesen ott pityeregtem az ágyon, amikor először megláttam és hallottam a szívhangját! :)

Ja és az én nyálkahártyám 5hetesen volt 18mm, rendes esetben olyan 7-8körül van! Tehát ez is arra utal, hogy babóca lesz ott a pocidban! :)

Hamar elszalad az az egy hét, addig is szedj magzatvédő vitamint, ilyenkor fontos a folsav!

17hkm

2012. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló! Azért majdnem 2évnyi várakozás megviseli az ember lányát, jó hogy nem meri még elhinni a sok csalódás miatt!!! Ezt is vedd figyelembe!!
2012. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mi is majdnem 2 éve várunk babára, de nekem még vetélésem se volt.

Ettől függetlenül tisztában vagyok a terhesség biológiai alapjaival.

Ha nincs beágyazódás, egyáltalán nem beszélünk terhességről.

Ez alapműveltség.

2012. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de az utolsónak abban igaza van, hogy ha valaki ennyi ideje vár a babára, akkor már tisztában kellene lennie a dolgokkal. Gondolom, hogy már minden ezzel kapcsolatos infót elolvasott. Persze, tudom, hogy milyen az, ha az ember régóta vágyik valamire és alig meri elhinni, ha összejött, de mégis...

Remélem sikerült a várva várt baba!

2012. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm szépen a válaszokat.
2012. márc. 14. 12:36
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom,hogy mit mutatott ki,de nem vagyok terhes.
2012. márc. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!