Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, alhasi fájdalom,...

Mellfeszülés, alhasi fájdalom, szeretkezés után pár nappal kis pecsételés lehet babára utaló jel? Fontos infok lennt!

Figyelt kérdés
3-4 napig pecsételésem volt, ilyen barnás-rózsaszínes. 12 napja voltunk együtt pont peteérés előtt 2 nappal. Előváladék került belém. Azt még tudni kell, hogy 3 hónapja hagytam abba a Yasminelle fogamzásgátlót. Eddig rendben volt a ciklusom. 28 naponta jött meg abbahagyás után!
2010. máj. 3. 17:37
 1/7 anonim válasza:
Szerintem lehet baba :))
2010. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pár nappal pecsételés az nem babától van.lehet,hogy méhszájseb.a beágyazódásos pecsételés kb a peteérés után 10-14 nappal van.
2010. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a pecsételés 7 nappal az együttlét után volt:)és az együttlét peteéréskor volt:D
2010. máj. 3. 21:38
 4/7 anonim válasza:
Első vagyok :) Mi van veled azóta?? Babóca lett??
2010. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy hete késik. A hőm 37,2. DE eddig ngatívak a tesztek:S Holnap csinálok egy utolsót. És jövő héten dokihoz meek:S
2010. máj. 15. 15:06
 6/7 anonim válasza:
Majd írd meg hogy mi volt! :) Szorítok! :)
2010. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégis úgy döntöttem h várok a teszttel pár napot:) És majd megírom:))
2010. máj. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!