Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal pont akkor voltunk eggyüt amikor nagyon termékeny napjaim voltak!direkt azért mert babát szeretnénk.Ugy számoltuk hogy ma azaz Szerdán ágyazodik be!Ez számit valamit?már mutatja a terhességi teszt ha terhes lettem?Vagy ha nem akkor mikor csináljak amikor már egy pici halványan is mutatja?Légysz segitsetek tapasztalatlan vagyok :( 22 L
2012. márc. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kb minimum 12 napja voltatok együtt akkor tesztelhetsz egy 10-es érzékenységű teszttel!(gyógyszertárban segítenek)

De én megvárnám a menstruáció kimaradását!

2012. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt a termékeny napod? És miből következtetsz arra ,hogy az volt?
2012. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Onann következtetek hogy kiszámoltuk a termékenység kalkurátoron meg azt orvosommal is beszéltem utána és azt mondta hogy 9.én van peteérésem..8.án nagyon termékeny nap 7.én igen termékeny nap..és ezekben a napokban is voltunk együtt és annek a hétnek minden napján hát ha valamit elszámoltunk..és már nagyon szeretném tudni hogy mi az eredmény mert már nagyon régota probálkozunk.!és azt mit jelent hogy ma vagyis 14.én van beágyazodásom?segitsetek légyszi :(
2012. márc. 14. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerült, akkor ma ágyazódik be, tehát innentől fog hcg-t termelni a szervezeted. Elhiszem, hogy nagyon kíváncsi vagy, de várd meg a hétvégét, akkor ellőhetsz egy 10-es érzékenységű tesztet. Ha -, akkor se keseredj el, mert attól még lehet baba, csak kevés a hcg. Utána akkor tesztelj, mikor elmarad a menzeszed. Sok sikert! :)
2012. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a kalkulátor nem szentírás, viszont, ha a dokid nézte ultrahangon, hogy igen, most van domináns tüsződ, és megreped 24órán belül, az már pontos információ!!!

A beágyazódás meg általában akkorra fejeződik be, amikor meg kellene jönnie!

Ha jól olvasom, akkor öt nap telt el a termékeny napod óta!

Akkor még ne tesztelj, a termékeny naphoz adj hozzá legalább 14-et, akkor érdemes tesztelni leghamarabb.

Ha negatív akkor ismételd meg 2 nap múlva!

2012. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. márc. 14. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok a hétvége még korai, nem fog semmit mutatni a teszt, persze ha 9-én volt peteérésed!
2012. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A beágyazódás több napig is eltarthat, olyan nincs, hogy ma ágyazódik be. ;) A megtermékenyített petesejt 5-10 nap múlva és a méh üregébe és a 7-12. nap között ágyazódik be.

Nekem a 12. napon lett halovány + a tesztem, de igazából az elmaradt mensi napján volt értékelhető a teszt. Tudom, hogy türelmetlen vagy, de várj, mert különben csak csalódni fogsz, lehet feleslegesen. ;)

2012. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!