Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januárban hagytam abba gyógysz...

Januárban hagytam abba gyógyszer szedését és azóta doki javaslatára próbálkozás is van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval februárban meg is jött 32napos ciklusként. Aztán közben próbálkoztunk ugye és hát úgy érzem, hogy össze is jött. Már 1,5 - 2 hete fáj a hasam, nem durván, csak mintha megjönne... aztán idő szerint ma kellene megjönnie, de még semmi. Sok teszten vagyok túl mind X-Epil, de mind negatív. Vasárnap reggel nagyon hányingerem lett meg szédültem is. Annyira, hogy le is izzadtam... Azóta semmi. Nem merek tesztelni. Talán holnap , Corax Be Sure-t vettem most. Szerintetek?
2012. márc. 12. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a fogamzásgátló szedése után a legtöbb nőnek ingadozó lesz a menstruációja!

Sajnos meg lehet,hogy nem a baba miatt késik és érzel ilyeneket!

A teszteket mikor csináltad?

Ha ma kellett volna megjönnie akkor még ráérsz holnap vagy pár nap múlva tesztelni!

Azért szurkolok hogy baba legyen!:)

2012. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, lehetsz terhes. Nekem mindhárom gyerek a gyógyszer abbahagyása utáni második hónapban jött össze. Mondjuk én használtam ovutesztet és hőmérőztem is, így könnyebb volt elkapni a pé-t, főleg így gyógyszer abbahagyása után, amikor kiszámíthatatlan. :) Ciklusra pedig cickafark teát ittam orvosi javaslatra és pé után a palástfüvet.

A corax jó, nekem az mutatta ki a nemvárt napján. :)

2012. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteletem... negatívat X-epillel... :( Hétfőn jött volna a nemvárt... Talán majd péntken megpróbálom a Coraxot... Vagy nem tudom...
2012. márc. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!