Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 5 nap petefészek...

Peteérés után 5 nap petefészek szurka, méhhúzódás, enyhe hányinger. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy lehet a tüszőrepesztő injekció illetve az ultrogestan hüvelykapszula mellékhatása?
2009. jún. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló és a gyogyik mellékhatása a dr. szerint.
2009. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is peteérés után 5 nappal volt ilyen, én is Utrogestan hüvelygolyót szedek a ciklus 2. felében.

Azóta hányinger néha van, de petefészekfájás nem volt több.

Neked is tesztelned kell a ciklus végén, és utána hagyhatod abba az Utrogestant, ha negatív??

Bocsi, hogy kérdezek, de kíváncsi vagyok, másnál ez a kezelés hogy zajlik! Köszi!

2009. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is tesztelnem kell a tüszőrepi után 14 napon és ha nega,akkor abba kell hagynom az ultrót. Te hanyadik napon tartasz? Tüszőrepit kaptál?
2009. jún. 11. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Én nem kaptam tüszőrepesztőt...

Nekem is tesztelnem kell a 14. napon. Ma vagyok peteérés után 11 nappal! Én vasárnap hagyom abba az Utrot, és hétfő reggel tesztelek.

Drukkolok neked nagyon!

2. válaszoló

2009. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Addig ne hagyd abba az ultrot, amig nem tesztelsz.

Csak akkor hagyd abba, ha nega lett a teszted.

De remélem nem kellesz abbahagynod.

Szorítok neked és köszi a drukkot.

2009. jún. 11. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi!

Igen... úgy csinálom, hogy ha hétfő reggel pozitív a teszt, akkor hétfő este szedem be a következő utrot... Nekem 1-et kell, szájon át bevehetőt...

Majd jelentkezem, bárhogy lesz is! :)

2009. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nézem, először hüvelygolyót írtam... már be vagyok gőzölve egy kissé.. :))

Van itthon az is, és tök ugyanúgy néznek ki... Ha sikerült a baba, akkor át kell térnem a hüvelytabira, 3X1-re naponta... Na, így már kerek a dolog. :)

2009. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!