Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most sikerült?

Szerintetek most sikerült?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk.kiszámoltattuk hogy mikor van peteérésem és 7.8.9.én voltunk együtt és 9.én volt peteérésem is.Azt mondták hogy 14.én ágyazodik be.Szerintetek mennyi az esélye hogy lesz baba?23.án kell megjönnie.Leghamarabb mikor tesztelhetek?Tényleg mikor már halványan is jelzi?
2012. márc. 14. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A teszt már 10 napos terhességet is kitud mutatni, nem feltétlenül kell 2 hetet várni. Annó én meg is néztem és nekem is csak halvány volt, de OTT volt!! (5 hónapja szültem..)

Az esély az megvan rá, hogy terhes legyél, persze ez baromi sokmindentől függ.

Valakinek első is összejön, de vannak, akiknek 10 év után csak.. Persze kívánom a legjobbat Nektek! :)


Szerintem szombaton nézhetsz már egy tesztet (márc 17).

hátha erősebb a csík! :))

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14.én nem ágyazódhat be,mert korai!

9.-éhez 14 nap múlva,tehát 23.-án tesztelhetsz!

Az meg pont a mensid napja!:)

Ha nem jön meg,hajrá!:)

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 14.-e nagyon korai beágyazódásnak. Nem tudom, hogy sikerült-e. Kivel számoltattátok ki? Nekünk abban a hónapban jött össze a babó amikor 2 naponta együtt voltunk. Előtte hiába számolgattam a peteérés időpontját. De szurkolok nektek :)

12 hkm

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Doki számolta ki de hát nem tudom mi van!már 6 éve probálkozunk és semmi...
2012. márc. 14. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
ma csináltam egy tesztet de negativ lett :(tudom hogy korai volt még nagyon de akkor is nagyon nehéz kivárni a napokat..majd akkor legközelebb szombat reggel!az ugy jo?ha sikerúlt akkor már mutatni fog valami biztosat..nagyon szomoru vagyok
2012. márc. 14. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 9.én volt peteérésed,akkor kizárt hogy a doki 14.ét mondjon!(Ha igen akkor cseréld le!)

A beágyazódás 10-12 nap és 2 nap hogy duplázódjon a HCG a szervezetedben!

Tehát ha 9.én volt peteérésed és akkor össze is találkoztak a "szükséges elemek" akkor 23.án érdemes tesztelni először(vagy nagyon max 2 nappal előtte)!

Előtte ne tesztelj mert csak lelombozódsz!:(

Nehéz kivárni de muszáj!

(Amúgy nekem is 23.-án (NEM) kéne megjönnie!:D)

Drukkolok!:)

2012. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is drukkolok neked :)
2012. márc. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!