Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 éve próbálkozunk. Eddig még...

6 éve próbálkozunk. Eddig még sikertelenül,3éve mérem a hőmet, de ilyet még nem tapasztaltam. Szerintetek sikerült végre?

Figyelt kérdés
A páromat 2 hónapja sikerült kigyógyítani a problémájából, én már a sokadik doboz Clostyt eszem. De hányingerem, meg petefészek fájdalmam még nem volt, most tapasztalok ilyet először, meg olyan érzésem van mintha ülne valaki a méhemen. hétfőig nem tudok tesztet venni, de tegnap, meg ma is a reggeli lh teszt pozi lett, tegnap du. megnéztem az meg negativ. Akkor ez elméletileg jót jelent nem?
2012. márc. 14. 11:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja a görbémet hogy tudom csatolni mert ehhez nemértek!
2012. márc. 14. 11:49
 2/18 anonim ***** válasza:

TSH-d mennyi?? Nálad minden oké?

LH teszt úgy jósol, ha a teszt fokozatosan erősödik, szerintem ha negatív, akkor az nem baba.

De feltétlen hétfőn egy érzékeny HCG tesztet vegyél, és írd meg az eredményt!!!! Drukk!

2012. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha a ciklus.hu-n vezeted a görbéd akkor a görbe alatt írja hogy ezzel a kinkkel megoszthatod a görbédet(vagy valami ilyesmi)

Arra rákattintasz,átdobja a görbédet egy üres oldalra és fent a linkcímet kimásolod(jobb gomb+másolás) majd itt jobb gomb+beillesztés!


Ha nem ott vezeted akkor csak simán másolás beillesztés a görbédre és elvileg látni fogjuk!:)


Na de a kérdés:

Szóval nekem ez az első próbahónap és nekem is olyan volt pár napja mintha ülnének a méhemen!Tompa nyomó érzés!Nekem még a hüvelyemben is szúrt,bár hányingerem nem volt!

Hát ez vagy peteérés vagy beágyazódás!

Remélhetőleg nálad beágyazódás!:)

Szerintem nálam peteérés,na de ki tudja!:)

Ha reggel csináltál ovutesztet és pozitív lett az jót jelent,ebben a napszakban alkalmazható jóstesztként,este meg ovutesztként!

Ha holnap is erős lesz reggel az ovuteszted akkor én vennék egy terhességi tesztet a helyedben!;)

Drukkolok nagyon neked!

2012. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de buta vagyok. Tényleg ott van. Akkor csatolom.

[link]

2012. márc. 14. 12:03
 5/18 anonim ***** válasza:

2 vagyok!

Bár nekem lenne ilyen szép a görbém!:)

Hát én a helyedben 2 nap múlva tesztelnék! ;)

Nagyon baba gyanús!:D

Alig várom hogy megírd az eredményt!:)

Drukkolok!

2012. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Elcsesztem,bocsi!

3. voltam,nem 2.!:)

Bocsi :D

2012. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megígérem, hogy ha sikerül teszthez jutnom valahogy megírom az eredményt. De ez sajnos most úgy néz ki hogy majd csak hétfö lesz.
2012. márc. 14. 12:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Szép görbe és jókor is voltatok együtt, ha nem esik le, 3 nap múlva már kimutatja! megy a drukk!!
2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jajj de szupíííí!!!! Irigy! Irigy!!!
2012. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a görbéd!

Remélem, hogy sikerült a baba, nagyon megérdemelnétek most már 6 év próbálkozás után!

Mi pedig 2 év + 4 hónapja próbálkozunk az első babával, de még nekem se sikerült. :((( Én most vagyok túl a mensin már megint...szóval új ciklus kezdődött aztán most megint várhatok.

2012. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!