Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még ebből baj? Április...

Lehet még ebből baj? Április 28-án szeretkeztünk a barátommal és lecsuszott a gumi és ment belém valamennyi sperma..

Figyelt kérdés
Rögtön elmentünk orvoshoz felírt egy eseményutáni tablettát(rigesoft)1.5 óra múlva az eset után már be is vettem.Rá egy hétre megjött(de megjönnie csak vagy két hét múlva kellett volna azt mondják ezt a tabi váltja ki ilyenkor)meg volt vagy 4 vagy5 napig utána elmúlt majd rendesen amikor meg kellett volna jönnie megjött akkor is(renden volt minden)ez volt május 4én amikor megjött és most ebben a hónapban is megjött junius 2-án természetesen már elmúlt.A barátom szerint már nem kell félni mivel megjött már többször is,deszerintetek lehet még valami baj? csak azért kérdezem mert olvastam valahol, hogy vki menstruál és közben már lehet terhes?vagy az nem olyan igazi menstruáció ?ezért aggódok most, mióta olvastam ezt
2009. jún. 11. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerinem nincs gond...ha megvolt az eseményutáni tabi és a menzid is rendben van azóta, nincs minn aggódni. Nyugodj meg és ne stresszelj ezen tovább!
2009. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Feltehetően jól megkavarta a hormonokat nálad,de ha rendesen megjött nem lehet gond. Nem elkeseríteni akarlak de én a tabletta mellett lettem terhes pedig bevettem bőven a 72 óra előtt.
2009. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Ez a probléma már nem probléma,ez 100%,DE legközelebb jobban figyelni kellene.
2009. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nincs gond.. :)
2009. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben voltam, de én Postinort vettem be. nekem csak akkor jött meg amikor eredetileg is kellett, pont az utolsó napon. és csak egyszer jött meg, amikor kellett, nem volt a tabletta bevétele utan "rendellenes" vérzés. elmentem orvoshoz mert én is paraztam h akkor most terhes vok-e, és ő azt mondta h őrültség, ha ez se válna be, akkor nem is lehetnénk biztonságban. megvizsgalt, nem voltam terhes. pedig én ha jól emlékszek tizenvalahamy orara ra vettem be.
2009. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!