Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tűvel kiszúrják a gumi...

Ha tűvel kiszúrják a gumi óvszert, és ha azzal védekeznek a szeretkezéskor, be tud kerülni sperma? Tud terhes lenni a nő?

Figyelt kérdés
Csajszi haverom kitalálta, hogy kiszúrja tűvel a gumit, és akkor terhes lesz a pasijától, mert a pasiját nem lehet rávenni gyermek vállalásra. Szerintetek lehet így terhes a nő? Köszi a választ. Komolyan kérdezem!
2009. júl. 27. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet!de szerintem ne tegye,mert a mai világban nem tudja ösze tartani az embereket a gyerek.lehet megcsinálja bnőd terhes lesz a srác meg elhadja.és akkor egyedül nevelheti majd a babót.mert ha most nem szeretne akkor akkor sem fog.
2009. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egy akkora picike lukon, amit a tű ejt, be tud menni a sperma???
2009. júl. 27. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
elég gusztustalan dolog ez sztem!én a srác helyében elhagynám ha kiderül ez az egész!meg is érdemelnl!hogy lehet ilyen undorító vki??te jó isten!!!
2009. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szúrj ki egy lufit és utána próbáld meg felfújni...

Most ennyire tudatlan valaki, hogy ha egy gumit kilyukasztunk és utána tágítunk, akkor a lyuk is tágul, illetve a gumi is szakad?

Jó eséllyel szét fog szakadni a gumi. Tehát észreveszi a pasi, hogy valami "gáz" van.

2009. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bakker nem én akarom megcsinálni, csak a barátnőm nem hajlandó jobb belátásra!
2009. júl. 27. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves a barátnőd hogy ennyire agyatlan??? Ha tényleg szereti a pasiját, képes lenne így becsapni? Utána meg majd elmondja minden szar szemétnek, ha elhagyja Őt, hozzáteszem teljesen jogosan??

Szerintem jobban jársz, ha megpróbálod Te eltéríteni a szándékától, mert a barátjától keményebbet (esetleg nagyobbat) fog kapni ha ez kiderül!!!

Néha sírni tudnék hogy vannak ilyen nők... :(

2009. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ronda dolog, amit ez a lány akar csinálni. Ha nem tudod eltérítani, szólj a srácnak! Megérdemelne egy képen törlést, még nőként is ezt mondom.
2009. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Én megpróbáltam,de olyan pici a lyuk a tűvel,hogy semmi nem jött ki rajta,csak mikor lefele lógott,olyan mint egy kis pöttyöcske!Sajnos ennyitől nem lehet terhesnek maradni,mást kell kitalálnia!

2009. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, legalább az abnormális dolgai nem válnak valóra.
2009. júl. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!