Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódást ti hogyan érzékel...

Beágyazódást ti hogyan érzékeltétek és mikor?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a beágyazódás 4-5 napig is eltarthat. Voltak tüneteitek 4-5 napig vagy csak a végén? Görcsök? Vérzés? Hogy zajlott le (már aki észlelte)?

2012. márc. 15. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én csak utólag tudom, hogy beágyazódás volt, az esedékes menstruáció előtt 5-6 nappal volt egy kis barnás pecsételésem. Soha nem volt még ilyenem, nem görcsöltem közben, csak egy-két csepp volt, és elmúlt. Utána egy héttel pozitívat teszteltem, a korai beágyazódás is "igazolást nyert", mert kiderült, egy héttel középidő előtt foganhatott, hiszen következetesen minden adata nagyobb, és szívhang is nagyon hamar volt (utolsó menstruációból számolva 5+3 hetesen). Szóval nekem ilyen volt. :) Utána hamar jött a hányinger, álmosság, és iszonyú mellfeszülés.


32 hetes kismama :)

2012. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néhány nappal a nem várt előtt néhány másodpercig tartó éles, szúró fájdalmat éreztem. Akkor nem is gondoltam, hogy beágyazódás lehet, sőt az jutott eszembe, hogy biztos valami betegség előjele. Csak pillanatyi érzés volt, de ilyet korábban soha nem éreztem. Gondolom, hogy a beágyazódás miatt lehetett.
2012. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szúrt a hasam, de azt hittem csak meg fog jönni, pedig előtte sohasem szurkált. Úgyhogy így utólag tudom, hogy a szurkáláskor történhetett a beágyazódás. Éles, nyilalló szúrás volt.
2012. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno március 5-6 körül estem teherbe. Márc. 11-14. között 3 napig tartó, iszonyú migrén és hányingeres rosszullét. Pedig nem voltam igazán fejfájós azelőtt. Persze, csak utólag gondolom, hogy a beágyazódás miatt voltam rosszul, akkor még nem is hittem volna...
2012. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!