Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata cickafark és palástfű teákkal kapcsolatban, mikor mennyit érdemes inni, hogy elősegítse a peteérést, majd a beágyazódást? Három hónap sikertelen próbálkozás után már érdemes elkezdeni, vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 11:26
1 2
 1/16 Fanina ***** válasza:

szia!

Szerintem még várhatsz a teákkal,mert három hónap még nem sok,mi másfél éve szeretnénk babát és én két hónapja próbáltam ki első 5, 6 hónapba eszembe se jutott semmi amit kipróbáljak csak vártunk türelmesen!!!

Úgy hogy szerintem még ráérsz!!!

2012. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást,biztosan csak azért vagyok ilyen türelmetlen,mert az első terhességem elsőre sikerült.igaz,akkor tíz évvel fiatalabb voltam.sok sikert kívánok!!!
2012. febr. 21. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak cickafarkfű teát ittam, hogy beállítsam a mensimet, miután első hónapban nem sikerült összehoznunk a gyereket. Menstruációm első napjától kezdve ittam két csészével naponta, 14 napig. Aztán a nem várt előtt teszteltem, de csak azért, mert egy nő át akarta adni a helyet a trolin, azt hitte babás vagyok (nem vagyok egy kis termetű), hazaérvén teszteltem és pozitív lett. :) Palástfű teát nem ittam egyáltalán, viszont szedtem a terhesvitamint már abban a hónapban is. Mondjuk azt sem sokáig, csak a 12. hét végéig.


Szerintem ha a ciklusod túl hosszú, akkor egy próbát megér a tea, vagy esetleg próbáld figyelni hogy mikor van peteérésed, úgy lehet hogy könnyebben összejön. :)


Sok sikert! :)

2012. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted a teázást,ártani nem fogsz vele!Én két hónapig minden reggel és este megittam 2dl cickát,majd amikor gondoltam,hogy sikerült a baba, elkezdtem a palástfüvet,reggel 2dl-t a 14.hétig! 32+4hetes ikres kismama
2012. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért tanácsolta azt az első válaszoló,hogy ráérsz még!Nyugodtan ihatod,hiszen úgysem rögtön váltja ki a hatását!Én 5 hétig ittam,ugyanúgy,mint az előttem válaszoló! És a palástfüvet én a 16.héten hagytam abba!
2012. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem értelek kedves első!Kicsit úgy jön ki,hogyha neked nem jött össze,ne sikerüljön másnak se!Én 3 hónapig ittam a cickafarkteát,napi 4dl(természetgyógyászom ajánlotta így)reggel és este!Azután éhgyomorra napi 2dl palástfüvet a 14.hétig!És valóban nem rögtön fog hatni,nyugodtan kezdd el inni!19+4hkm én is ikres vagyok:)
2012. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fanina ***** válasza:

Kedves válaszolók!!

Nem azért írtam hogy ne sikerüljön másnak,csak én ugy gondolom hogy ilyen kevés idő után még hamar lenne mindenféléhez nyúlni,én nekem mondjuk eszembe se jutott,lehet azért gondoltam így!!De ezért nekem kell lefröcsögni!!!!!!

Bocs kedves kérdező nem rosszat akartam!!Úgy is te döntöd el!!!

2012. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Három hónap sikertelen próbálkozás után miért lenne "hamar mindenféléhez nyúlni"?Különben is gyógyteákról van szó,nem pedig gyógyszerről,tehát még csak nem is árt magának a kérdező!Azt meg nem értem,miért írtad kedves utolsó,hogy "De ezért nekem kell lefröcsögni!"Kérdező!Nyugodtan kezdd el inni!
2012. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fanina ***** válasza:

Kedves kérdező!

A menses első napjától a peteérésig idd a cicka teát,utána a következő mensesig a palástfű teát.Több infót találsz a neten!És sok sikert kiíánok neked!!

A többieknek meg üzenem hogy a kérdezőnek adjatok választ és ne más válaszával foglalkozzatok!!

2012. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Kezdd el minél hamarabb, én két sikertelen hónap után vágtam bele a kúrába,harmadikban már siker:)))Fanina!Nem piszkálásból,de a második hozzászólásodban nem találtam a kérdésre a válaszod! A végén ugyan a kérdezőhöz szólsz,de csak bocsánatkérés miatt:)
2012. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!