Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amiota babát akarunk azota...

Amiota babát akarunk azota egyre hosszabbak a ciklusaim. Miért van ez?

Figyelt kérdés

voltam dokinál de ez még első honapokba volt.Aztmondta semmi gond. 15honapja probálkozunk .De azota már peteérésem sincs.De bezzeg mikor még nemakaruk rendben volt minden most meg hogy akarjuk. BORZASZTO.

KIBORIT ENGEM EZ AZ EGÉSZ!doki mindenkép ugye?


és az e vitamin tényleg beállitja a ciklust?


2008. ápr. 13. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:
háthogy a vitamin nem állit be semmit aztuti,az csak vitamin.Szerintem!!Én is ilyen cipőben járok most menzim van de ha elmúlik megyek dokihoz.Csak az a baj ahány orvos annyi válasz van:
2008. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az e-vitamin nem a ciklust állítja be arra álltalában fogamzásgátlót ajállanak!az e-vitamin viszont segítheti a megtermékenyülést.én is szedtem egy hónapig és lett is belőle bébi.azt is szokták tanácsolni hogy sex után egyél meg egy banánt,tele van e vitaminnal.probáld ki a dokit meg dobd ki!ezeregy dokim volt és most az utolsó aki messze is van tőlem az egy aranyember és érti is a dolgát!!
2008. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!