Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve hagytam abba a fogamzá...

Fél éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését (baba projekt van). Azóta hónapról hónapra egyre hosszabbak a ciklusaim (babó még nincs sajna). Utalhat ez arra, hogy valami nincs rendben hormonális téren Nálam?

Figyelt kérdés
Amíg szedtem a fogamzásgátlót, természetesen tök szabályos, 28 napos ciklusaim voltak.
2008. máj. 28. 22:21
 1/8 anonim válasza:
Én 3évig szedtem gyogyszert akkor mindig pontosan jött meg utana nagyon össze -vissza és mar 3éve abbahagytam és azota is rendszertelen 36-38napos ciklusaim vannak.Menj dokihoz,hogy nézze meg van-e peteérésed.Nalunk most kezdődik a babaprojekt nekem is ciklus közepén peteérést fog nézni mert lehet h nincs:(
2008. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nagy a valószínűsége. Én 10 évig szedtem fog. gátlót és mikor abbahagytam egyszerűen nem akart megjönni 2 hónapom keresztül.A dokim írt rá gyógyszert, h megjöjjön, de utána sem állt be normálisan. Ezért a doki elküldött vérvételre és kiderült,h kevés a sárgatest hormonom.Szerintem veled is a hormonjaid szórakoznak.
2008. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát lányok nem tudom! én is 10en évig szedtem a fogamzásgátlót, de nekem rendesen visszaállt a rendszer mikor abbahagytam. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok, a baba is könnyen jött 3 hó után, a második pedig rögtön! Szorítok minden leendő édesanyáért és kivánom, hogy mihamarabb legyetek olyan boldog kismamák mint én!
2008. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Dokinál már többször jártam azóta, de egyenlőre csak UH-t csinált, és akkor pont látta, hogy volt/van peteérésem (jól látszott a vezető tüsző), ezért egyenlőre "nem aggódik" miattam, és azt mondta, ha 9 hónap próbálkozás után nincs semmi, akkor menjek vissza. Ez augusztusban lesz elvileg, ha addig nem lesz babó. Szerintetek, ettől függetlenül, kérjek már most további vizsgálatokat, csak mert gyanakszom, hogy vmi nem OK?
2008. máj. 29. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem, nekem sem jött meg, nem is volt peteérésem. A doki írt fel norcolutot, hogy megjöjjön. 2x10 napig kellett szednem. Ebben a hónapban mintha éreztem volna szurkálást amikor peteérésnek kellett volan lennie. Kedden nem kéne megjönnie. Ha babám van esetleg...
2008. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajanlom neked a málnalevél fogyasztasat csepp, esetleg tea formajaban, mert allitolag beallitja tul hosszu ciklust. Szerintem gyogyszertartban, herbariaban beszerezheto. Es ha ehhez a palastfu teat hozzatarsitod, akkor segithetsz egy picit a szervezetednek a beagyazodasnal. Sok sikert!
2008. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hol van, hol nincs pé, vagy éppen később, mint kellene. Szerintem várjál még augusztusig, adj magadnak időt, hogy regenerálódjon a szervezeted a fogamzásgátló után.
2008. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a segítséget és a hasznos válaszokat, megfogadom a tanácsokat! :-)
2008. máj. 29. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!