Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. napon 5.9es mehnyalkaharty...

Meszi1 kérdése:

10. napon 5.9es mehnyalkahartya vastagsag. Szerintetek jo? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 13. napon volt 7mm, nemvárt után egy héttel 5 hetesen már 18mm. Igazából a méhnyálkahártya vastagszik a ciklus végéig, ha babás leszel, akkor még vastagabb lesz, mint menszi előtt. Szóval ez viszonylagos, hogy hány mm-es a jó! Én is azt hittem a 7mm-re, hogy kevés lesz, utána milyen szép nyálkahártyám lett! :)

17hkm

2012. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy tudom, hogy 7mm-es vastagság alatt nehezen tud megtapadni a baba. Inkább a fölött, 10-12mm-nél már egyszerűbb dolga van. De a 10. napodhoz képest sztem jól haladsz hogy a középidődre jó vastag legyen a nyálkahártya.
2012. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eszter888 ***** válasza:
Sziasztok,én az 5.dpon vagyok és nekem 11mm-es a nyálkahártyám.
2012. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!