Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esik akkor...

Ginus84 kérdése:

Ha valaki teherbe esik akkor az ovulációtól számított hány napon belül jelentkezhet sűrűbb pisilés, cicfájás, fehéres krémes folyás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Cicifájás elírtam:))
2012. márc. 16. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj! :D

Ez a legjobb oldal szerintem! :D

2012. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cicifájás az mindig van, annak is aki nem terhes. A különbség az, hogy aki terhes, annak többnyire ugye kimarad a mensi is és a cici még továbbra is fáj!

A folyásra pedig nem lehet adni, változó hogy milyen jellegű a folyása annak aki terhes. Viszont a dokim azt mondta, hogy aki terhes, annak bőséges a folyása, szóval erre lehet figyelni, hogy ha bőségesebb a megszokottnál, akkor az lehet egy tünet. De hogy vizes vagy krémes, az teljesen mindegy, mindenkinél változó.

2012. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mensi elött nem szokott fájni a cicim sem hasfájás sem görcs sem semmi egyszerüen megjön..most viszont fáj a cicim és néha fájdogál a hasam de nem vészesen egy egy szurka,pici görcs,de nem tart sokáig:)
2012. márc. 17. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet, hogy most ez egy ilyen ciklus. Mivel nem vagyunk gépek, így nem törvényszerű hogy mindig minden ugyanúgy legyen. Eleinte én is így voltam, hogy ha valami újat véltem felfedezni magamon akkor már egyből azt hittem, hogy terhes vagyok, na de az idő múlásával rájöttem, hogy nem szabad a tünetekre adni addig, amíg nem késik a menstruáció...szóval én már csak akkor fogok reménykedni (de akkor is csak egy kicsit), ha elérem azt, hogy késik a mensi és a hő is fent marad. De még teljesen akkor se fogom beleélni magamat, hiszen bármi mástól is késhet, nem csak a terhességtől!
2012. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!