Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Tünetek:fáradt...

Lehetek terhes? Tünetek:fáradtság, gyakori pisilés, hasi görcsök és szurkál is (kb mint menzesz előtt), krémes fehér erős folyás, fejfájás. Most vagyok a 24. napon.

Figyelt kérdés
Mindig szabályos 28napos a ciklusom.4-én volt peteérésem,ovu teszt egyértelműen kimutatta.
2011. dec. 15. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha dugtál az utóbbi időben védekezés nélkül akkor lehetsz.
2011. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább saját tapasztalatokra lennék kiváncsi,nem kifejezetten ilyen válaszokra,mivel hamár ovulációs tesztet használok valószínű hogy nem védekezem.Azért köszi
2011. dec. 15. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
4 nap múlva kiderül...
2011. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, ezeket a tüneteket nem a terhesség okozza, az még nagyon korai lenne.

Várj még egy hetet, és ha nem jött meg tesztelj.

2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Remelem megkapod...

Nekem is ilyen tuneteim vannak per pillanat, csak nekem nem mindig szabalyos 28 nap, hanem van hogy 23, neha 30.. vegul mi derult ki? Terhes voltal? Koszonom ha megirod.

2014. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!