Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik próbálkozásra sem jön...

Sokadik próbálkozásra sem jön a baba. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Elméletileg nincs semmi bajunk. Mind a ketten egészségesek vagyunk. Van elméletileg peteérésem, de mégsem sikerül a baba. Mit tanácsoltok?
2012. márc. 17. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek veletek,de nincs más mint kitartás és próbálkozás,de csak nyugodtan és természetesen-. Ha nagyon régóta próbálkoztok, lehet kérni orvosi vizsgálatokat, hogy biológiailag mindketten rendben vagytok-e, és nektek kettőtöknek összejöhet e a baba. Ha mindez megvan akkor már a természeten múlik a többi!

Megkérdezhetem mióta próbálkoztok és hány évesek vagytok?


Esetleg ezt olvasgasd:

[link]

2012. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Férjem 33, én 32 éves vagyok, és másfél éve szeretnénk intenzíven babát. Hónapok óta mérem az ébredési hőmet, és amikor peteérésem van együtt is voltunk, mégsem jött össze a baba.
2012. márc. 17. 18:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Vizsgálatokon voltatok már?
2012. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint egy éve próbálkozunk és sajna én is csak azt tudom tanácsolni, hogy kitartás, tudom nehéz, de próbálj meg másra gondolni, mert a stressz sem jó ám....itt a jó idő jönnek a kirándulások sok sok séta és kikapcsolódás:) én is most úgy döntöttem, hogy a jó időt élvezem és próbálok nem folyton ezen "kattogni".

Sok sikert!:)

2012. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Megértem az aggodalmadat, hiszen már 30-on felül vagy és ilyenkor ugye már természetes hogy kezdesz félni, főleg ha még nincs is gyermeketek!

Mi is már nagyon régóta próbálkozunk, de sajnos nekünk sem sikerül: mi már 2 év 4 hónapja próbálkozunk! Én 28 éves vagyok, a férjem pedig 29 éves! Szóval már lassan mi is közeledünk a 30 felé és még nincs gyerekünk. Aggódom már én is, de szerintem még jobban fogok aggódni, ha már túllépem a 30 éves kort...na akkor szerintem már jobban fogok parázni, ha addig se fog sikerülni! :(

2012. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy most már hamarosan sikerüljön nektek! Meg persze magunknak is! :)
2012. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Én is drukkolok nektek!
2012. márc. 17. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, "engedd el" egy kicsit ezt a gyerekkérdést. Hobbi, munka, család, sport akármi...tudom, hogy nehéz, mert ilyenkor az ember agya már 100%-on ezen jár. De ki kellene kapcsolnod a " miértnemsikerülamikormindennrendbenvan" gombot. Lehet, hogy morbid, de nem egy történetet olvastam már itt, ami arról szólt, hogy egy váratlan családi gyász meghozta a kívánt babát. Pontosabban a váratlan stressz, "hátrébb sorolta" a gyereket, és feloldotta a pszichés gátlást.És sikerült...
2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

19:33-as vagyok:

20:39-esnek üzenem: Én is sok ilyet hallottam, hogy ha már nem foglalkoznak úgy a baba témával, hanem más dolgokkal, na akkor sikerül...

Én úgy voltam hogy az elején kb. pár hónapig nagyon foglalkoztam azzal, hogy de jó is lenne ha sikerülne, azt hittem hogy az nagyon könnyen is fog menni, de sajnos tévedtem, sokat is gondoltam rá emiatt. Utána volt kb. olyan 1 év, hogy egyáltalán nem foglalkoztam a témával, tényleg nem is érdekelt már, mert eljutottam arra a szintre, hogy belefáradtam, ez így magától alakult, szóval 1 év úgy telt el, hogy nem érdekelt az egész. Aztán most itt vagyok újra több mint 2 év sikertelenség után, és most egy picit megint el kezdett foglalkoztatni a dolog, legalábbis ha ott tartok már, hogy már csak 1 hét van a nemvárt mensimig akkor újra izgulok és reménykedek, hátha...

Szóval én ha rágörcsölök, ha nem, ígyse-úgyse sikerül, úgyhogy ezek alapján szerintem nem igazán ezen múlik.

2012. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt írtad, hogy vezettél görbét, megmutatnád? Volt vérvételed is hormonokat nézték?

2012. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!