Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehessek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Március elsején kellett volna megjönnie,de nem jött. Rá két hétre voltam dokinál(márc.14), de azt mondta még nem lát semmit, de attól még lehetek terhes. már nem is számítottam rá hogy megjön, de rá két napra megjött a menszim(márc.16). De azelőtti napon(márc.15) a párommal voltam és bennem élvezett el. Mennyi esélyem lehet hogy terhes lehessek? Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. márc. 18. 13:05
 1/4 anonim válasza:
17%
Elég valószínű, mivel a menstruáció alatt is teherbe eshet az ember, és még az előtte lévő napon is.
2012. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés az esélye, mert ha megjön, nem is tud beágyazódni, hiszen leválik a nyálkahártya amibe beágyazódott volna. Szóval 1% hogy terhes lehetsz.
2012. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert a beágyazódás sem rögtön történik! Legalább 7-10 nap kell, szóval ha van érett petesejt ami meg tud termékenyülni, akkor lehet belőle terhesség. Nekem az egyik barátnőm így lett terhes! :)
2012. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat,és várom még hogy írjatok. Reménykedem:)
2012. márc. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!