Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel menstruálás...

Mogyoró_007 kérdése:

A barátnőmmel menstruálás befejezése utáni napon szexeltünk. és félek, hogy lett valami a gumival. Ilyenkor is ugyanakkora az esélye, hogy teherbeesett, mint egyébként?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy a menstruálást követnő nem tudom hanyadik napon/napokon kizárt a teherbeesés lehetősége...közvetlen menstruálás után még fennáll a veszélye a teherbeesésnek?
2012. márc. 5. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Fennáll, de kevés.

Ha a menses első napjától számolod, akkor kb 28 napos egy ciklus (már akinek pontos), ennek a közepén a legnagyobb az esély a teherbe esésre. (vagyis január 1 megjön és kb január 12-16 a legnagyobb az esély, 28-án megint megjön) így a menstruáció után közvetlenül elvileg kisebb az esély, mivel az kb a ciklus 6-8. napja

2012. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tehát nem kizárt, csak kicsi az esély?
2012. márc. 5. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Itt sok kérdés merül fel:

- Hány naposak a ciklusai általában?

- a ciklus hányadik napján szerelmeskedtetek?

-"volt valami a gumival". ez mit takar pontosan? kiszakadt? Lecsúszott?

- Volt-e az előző ciklusban a "rendes helyén" peteérése a barátnődnek? (De ezt nyilván nem tudjátok...)


Ezen infók birtokában lehet kicsit beszűkíteni, hogy mennyire esélyes.

2012. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké, hülye kérdés volt, csak félek...


Mindenesetre köszönöm :)

2012. márc. 5. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg,mondom ELVILEG nagyon kicsi,sőt nulla az esélye,mert a menstruáció a megtermékenyítetlen pete ürülése!A következő peteérés a következő menstruáció előtt 14 nappal érik!

De ez az extra szuper pontos peteérés és ciklus esetén van így!

Mi pl szexelünk mensi alatt is és múlt hónapban utána meg előtte egy héttel(köztes időben nem tudtunk együtt lenni) és nem lett baba....pedig mi szeretnénk!

Ha nagyon féltek irány a doki a 72 órás tabiért!

De mégis mit jelent az hogy valami lett a gumival?Mi?Lecsúszott?Kilyukadt?

2012. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gumival konkrétan az történt, hogy elmentem, levettem a gumit, kis törlés után raktam fel a másikat...és utána észrevettem, hogy különösen síkos, és nem tudtam eldönteni, hogy miért.
2012. márc. 5. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor én elmondom, hogy én a menstruációt követő 1. napon estem teherbe, és 100%, mert abban a hónapban csak akkor egyszer voltunk együtt a férjemmel. Rendszeres ciklusaim vannak. Ez nagyon lutri, a második gyerekemmel a menzesz előtti napon lettem terhes, és van egy harmadik gyerkőcöm, akivel 14. napon.... Ez mind azért tuti, mert ezelőtt néhány évvel még csak havi 1 alkalom jutott kettőnknek....:D ciki-nem ciki
2012. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. márc. 5. 17:25
 9/9 csinszka2000 válasza:
Lett végül gyerek?
2019. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!