Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbeesés?...

Lehetséges a teherbeesés? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel múlt hét szombaton voltunk először együtt, és azóta hétfőn meg csütörtökön. Ma mikor beszéltünk, említette, hogy nagyon fájnak a mellei, nagyon ingerült és, hogy sokat eszik. A napokban fog megjönni neki és azt mondta, hogy mindig ezek a tünetei szoktak lenni, csak nagyon félek mert olvastam, hogy a premenstruációs tünetek nagyon hasonlóak a terhesség tüneteihez. Minden alkalommal védekeztünk és mindig megnéztem a végén, hogy rendben van-e a gumi(kétszer is). Ezen a téren nagyon paranoiás vagyok, annyira, hogy szerintem aludni sem fogok tudni addig amíg nem jön meg neki.
2012. márc. 18. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom nem annyira lényeges de : 18/f és 17/l
2012. márc. 18. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj, de ha ennyire izgulsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2012. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem lennének ilyen tünetei.
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhesteszt a kimaradt mensi után 1 héttel mutat eredményt. Legkorábban. Feleslegesen költenél rá.
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség korai szakaszában általában nem esznek a nök többet, hanem inkább kevesebbet. A kivános korszak késöbb jön. Eleinte inkább émelygés, undor, hányás, stb a jellemzö. Sokan inkább még fogynak is.
2012. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy egy héttel a kimaradt után! Általában már a késés napján pozitív (beágyazódáskor, azaz peteérés után 10-12 nappal, szabályos ciklusoknál a 27-29. nap körül)...

Nyugalom, ennyire ne aggódj ezen, ha védekeztetek és mindent megtettetek, minden bizonnyal semmi ok az aggodalomra, pláne, ha a szokásos PMS tüneteket is észleli. (Nem vagyok egy nagy mintás vizsgálat önmagamban, de nekem már a kimaradt napján pozitív lett a teszt.)

(Arról nem is beszélve, hogy tünetképző terhességet minden teszt mutat, tekintve, hogy a tünetek a HCG emelkedésével függenek össze - azaz, ha nagyon aggaszt, és a tünetek terhességtől lennének /ami korai volna, vsz. nem attól vannak/, akkor már holnap pozitív lenne a teszt.)



32 hetes kismama

2012. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!