Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt már peteérése...

Szerintetek volt már peteérésem ebben a hónapban? A hőm nem akar felmenni. Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


Az ovulációs fájdalmak és a tojásfehérjés nyák miatt a 11-13. nap környékére tenném a peteérést, de a hőm nem megy fel, és a gép sem húzta be az ovuláció időpontját. Nincs peteérésem ebben a hónapban, vagy várjak még?


2012. márc. 19. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát eddig úgy látom még nem volt!

De még lehet!:)

2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt. Szerintem majd ezután lesz, ha minden jól megy.
2012. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma ennyivel módosult a helyzet:

[link]


Ezek szerint mégis csak megtörtént az ovuláció, most már csak az nem világos, hogy melyik napon. :)

2012. márc. 20. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fent marad a hőd, akkor én arra tippelek, hogy hétfőn volt az ovulációd. Bár furcsa, hogy ma krémes folyást tapasztaltál, mert általában amikor már megtörtént az ovuláció, utána már nem nagyon szokott krémes vagy toj.feh.szerű folyás lenni, tehát elmúlik. De ha tippelni kell, akkor szerintem héfőn lehetett az ovulációd.
2012. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a folyásodból ítélve gondolom a hétfőt, de a hőmérsékleted alapján, az is lehet, hogy szombaton volt. Szóval nem tudom.
2012. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!