Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom vagy honnan...

Honnan tudom vagy honnan lehet észrevenni hogy kb mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vezetsz görbét, abból máris kiderül. Valamint tünetei lehet: a nyúlós tojásfehérjeszerű folyás, esetleg bő krémes folyás, valamint a szurkálás, esetleg görcs. Olyan is előfordulhat, hogy egy kis pecsételés, de nem törvényszerű hogy ez is legyen.
2012. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Vezetnék én görbét de nem tudom hogyan kell :(a ciklus.hu irni ezeket a dolgokat..sokat segiteni valaki ha leirná hogy hova kell irni hogy utána diagrammon és részletesen lehessen látni :)
2012. márc. 19. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A ciklus.hu-n tudod vezetni a hőd görbéjét mégpedig úgy, hogy mikor reggel felébredsz, megméred a hődet a nyelved alatt, hüvelyben, vagy popsiban. (A hónod alatt nem) Abból levonsz 0,5C-t és beírod a diagramba.

Diagram - ráálsz az aktuális napra - Menstruáció Termékenységi vizsgálatok (megadáshoz / módosításhoz kattintson ide) - Napi hőmérséklet / mérés időpontja - diagrammon meg is jelenik. Az aktust is vezetheted.

Akkor van peteérésed, ha leesik a hőd és a leesett hőd felmegy, és feni is marad.

Itt találsz jó példagörbéket, hogy milyen lesz a tied:

[link]

2012. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!