Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nincs kizárva a...

Szerintetek nincs kizárva a terhesség?

Figyelt kérdés
A menstruációm összevissza jön meg,de március 6dika körül kellett volna megjönnie.Most nem csináltam tesztet,mert feleslegessen szoktam csinálni.De azóta nagyon fájnak a melleim,állandoan megjön érzésem van és semmi.2honapja voltam orvosnál,minden rendbe talált.Szerintem peteérésem nem igen szokott lenni,mert szoktam figyelni,és mivel összevissza jön meg,nem tudom annyira figyelni.Más tünetem nincs.Segit valaki?
2012. márc. 20. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem simán lehetsz terhes!A mellfájás utalhat rá,és nagyon sok nő van akinek egyáltalán nicsenek extra tünetei.Azt mondom,futás a gyógyszertárba,tesztelj!!
2012. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja,drukkolok,jó?
2012. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bárcsak az volna, köszi a drukkot,holnap reggel csinálok addigra veszek tesztet-majd megirom :D
2012. márc. 20. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
oké,várom az eredményt!!!:)
2012. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed rá. Nekem se voltak extra tüneteim 8. hétig, csak a mensi kimaradása.
2012. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este csináltam tesztet az egyik csík erős,másik nagyon halvány volt,reggeli tesztem meg egyértelműen negatív.Akkor gondolom nem baba :(
2012. márc. 21. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj,de sajnálom!azért ne szomorkodj,én közel 3 évig kinlódtam negatív tesztekkel!De ha továbbra is késik,akkor azért menj el dokihoz!Már régóta tervben van a baba?
2012. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!