Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortuszom volt (missed)...

Abortuszom volt (missed) majdnem 12 hetes terhesség, normális, hogy még mindig vérzek?

Figyelt kérdés
10 napja volt a beavatkozás. 3 nap után elmúlt, barnázgatás, most meg kisebb vérzés, mármint egész napra elég 1 betét. De aggódok, hogy valami baj van, mert már egyszer a vérzést felváltotta a barnázás. Péntekre kaptam időpontot a dokimhoz. Véleményetek?Görcsölés, láz, stb... nincs.
2012. márc. 19. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen beavatkozásom nem volt szerencsére, de ha abból indulunk ki, hogy szüléshez valamelyest hasonlít a dolog, akkor normálisnak tűnik, hiszen a vérzés ott is hellyel közzel 6 hétig eltart, kisebb-nagyobb szünetekkel akár közben, és az normális. Ott is így van, erősebb-gyengébb vagy semmi, majd újra erősebb vérzés van.

Én úgy tudom, hogy 6 hetes kontrollra kell menni ilyenkor is, de lehet, hogy ebben tévedek.


Sajnálom nagyon, és remélem hamarosan összejön a baba Nektek!

2012. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Engem és a szobatársamat is (neki kisebb terhessége volt) 2 hetes kontrollra rendelt az orvos, tehát pénteken megyek. A kórházban azt mondták, hogy max 1 hétig szokott tartani a vérzés. Remélem nem hagytak bennem semmit, mert már ilyet is olvastam....

2012. márc. 19. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik mégis más, mint a szülés utáni állapot, de nagyon "furcsának" akkor sem tűnik nekem.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2012. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj a lényeget kihagytam. Barnázok, de a vérezgetés akkor indul meg, ha sokat sétálok (több mint 5 percet, mondjuk 10 percet), vagy ha takarítok. Ha egész nap fekszek akkor nem vérzek, csak néhány csepp barnázás. Lassaban húzodik össze a méhem, vagy mi lehet?
2012. márc. 19. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Köszi a választ, remélem én is. Légyszi olvasd el amit most írtam kommentbe.
2012. márc. 19. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Még menstruációkor is olyankor "dől a vér", ha nagyobb mozgásban van az ember, szóval ha még nem gyógyult be a sebed tejesen, akkor nekem ez is logikusnak tűnik.

Szerintem próbálj nem rosszra gondolni, és türelemmel kivárni azt a pár napot, az orvos biztosan megnyugtat majd, és mindent alaposan leellenőriz.

2012. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hát remélem. Most próbálok csak annyit mozogni, amennyit muszáj, és többet feküdni, vagy fekve dolgozni. Köszi a válaszokat, mások írhatnak még:)
2012. márc. 19. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt!:( Engem 1 hónapja műtöttek, 9 hetes voltam. Ugyan így voltam mint te, ha sétáltam megindult... a dokim azt mondta nem gond, az első menstruációig lehet vérezgetés, barnázás. 12 napig tartott nekem. Most kéne megjönnie,de sajna még semmi!


Jobbulást!

2012. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a doki h max két hétig tarthat a vérzés, ebbe még bőven beleférsz. Baj akkor lenne, ha erősen véreznél, göröcsölnél és lázad lenne. Azért azt tanácsolom, hogy amikor mész dokihoz, kérd hogy nézzen meg uh-on is, főleg ha még akkor is tart a vérezgetés. És jobbulást neked!
2012. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ÓÓ,nagyon-nagyon sajnálom,jobbulást kívánok és remélem minden rendben lesz!
2012. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!