Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklusommal nincs problém...

Ha a ciklusommal nincs probléma, de mégsem jön a baba már másfél éve akkor szerintetek érdemes elkezdenem cicikafarkot és palástfű teát innom? Vagy csak palástfüvet igyak a ciklus második felétől?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, vagy ne is igyam egyiket sem. vagy mindkettőt?


Kérlek segítsetek!


2012. márc. 20. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne idd egyiket sem, hanem menjetek el dokihoz egy kivizsgálásra. Lehet meg is lenne az oka miért nem jön a baba.

Ezket szerintem ráérsz utána inni.

2012. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább orvoshoz menj.
2012. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is az orvost ajánlom, de mindkettőtök részéről!

ha minden oké, akkor kineziológus vagy pszichológus, mert lehetnek lelki okai is, amelyek szintén kezelhetőek, megoldhatóak.

2012. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is így voltam. Hosszú hónapokig vártuk, hogy bekopogjon a gólya. De nem akart. Aztán kipróbáltam, hogy szex után egy órát nem mozgok, nem kelek fel. Abban a hónapban megfogant a kislányom.

Ha a ciklusoddal nincs baj, akkor felesleges a cickafark tea. Málnalevél teát igyál inkább a ciklus első felében, a másodikban palástfűteát.

Hőmérőzd magad reggel felkelés előtt, és vezess görbét. Megtudod mikor van tényleg peteérésed.

Ja! és csak kétnaponta legyetek együtt, ne sűrűbben, mert a fickóknak 2 nap kell, hogy termelődjön.

Ha kérdésed van, írj privit.

2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
orvosnál jártunk. Férjemnél probléma van, engem nem vizsgáltak, pedig szeretném. Egy fél éve járok folyamatosan a dokihoz, hogy mostmár csináljon valamit, de nem egyszerű. Múlt hónapban minden együttlét után 20 percet gyertyáztam, eredménytelenül. Ezért gondoltam, hátha sikerül ha legalább a palástfüvet elkezdeném inni és ugyanúgy együttlét után gyertyáznék. Szerintetek? Ja az kimaradt, hogy hőt szoktam vezetni, tehát peteérésem biztos, hogy van és a hőm is szépen felmegy mensi előtt 1-2 nappal szokott leesni. A peteérést amúgy meg is érzem, mert már előtte 3 nappal fáj nagyon a petefészkem, amikor meg peteérésem van menni is alig bírok, annyira fáj.
2012. márc. 20. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Azt már tudjátok hogy a férjeddel probléma van.És kap rá valamilyen gyógyszert kezelést?

Ha pedig a doki téged nem hajlandó megvizsgálni,akkor egyszerűen keress másik dokit!

2012. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sumergo ***** válasza:
47%
Meddőségi központot javasolok, ha nem nagy a gond, seperc alatt megoldják, hogy babátok legyen.
2012. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
ha a férjeddel probléma van, akkor miért akarod magadat annyira kivizsgáltatni? a probléma a férjednél van, felesleges téged vizsgálni, amíg férjed problémáját nem kezelik. hiába iszol teákat, ha veled minden rendben, a férjeddel meg nem.
2012. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Manka68 ***** válasza:
51%

Kedves utolsó!

Azért érdemes végigmenni a kivizsgálásokon, mert egyik probléma nem zárja ki a másikat.

Kedves Kérdező! Kivizsgálás nélkül ne kezdj bele semmibe, mert lehet hogy csak megkavarod a dolgokat! Ezek a teák azért hatásosak, mert hormontartalmuk vam.

2012. márc. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos elég tanácstalan vagyok. Mindenki azt mondja jó, ezért gondoltam kipróbálom. A férjemnek írtak fel gyógyszert, de eredménye nem lett, most alternatívan csak vitamint szed, hátha.
2012. márc. 23. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!