Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű, málnalevél,...

Cickafarkfű, málnalevél, palástfű?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvastam ezekkel a teákkal, hatásukkal kapcsolatban, és most szeretném összeszedni a gondolatokat. Eltérő véleményeket olvastam, így szeretném, ha segítenétek egy kicsit. A ciklus első felében cickafarfű (vagy a málnalevél lenne jobb, vagy keverve a kettő?), második felében a palástfüvet kell inni. A cickafarkfüvet mikor kell elkezdeni? Volt olyan vélemény, hogy a menszi első napjától, mások szerint a menszi vége utáni naptól (mert pl. vérbőséget okoz...) Én most vagyok a menstr. utolsó napján, így holnap kezdeném...A ciklusaim egyébként 29-35 naposak, de rendszeres, egyéb kivizsgáláson nem voltam még (pl. van-e peteérésem, de elvileg a folyás alapján+ feszítő érzés van). Van esetleg valaki, akinek szintén rendszeres ciklusa volt, és bezavartak volna a teák?

Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy milyen mennyiségben kell inni a teákat, és az egyszeri adag mennyi teafüvet tartalmazzon?

Köszönöm szépen előre is!


2012. febr. 28. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ittam mindet. Egy púpos teáskanálnyi kell egy bögréhez. Én napi kettőt iszok belőlük. Peteérésig cickafark(talán tolódott a pé-m tőle,ill hosszabbak lettek a ciklusok egy pár nappal),vagy málnalevél (nekem ez jobban bevált,rendesen 13-14-ik nap volt pé-m),aztán a ciklus második felében palástfű. Én kevergettem is őket olykor még egy -kétféle gyógynövénnyel ,de a nagyobb százalékát ezek tették ki az adagnak. ja és a cickafarkot én azonnal kezdtem mikor megjött,nem okozott semmi galibát. Sok sikert!!!!
2012. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!