Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hetes terhes kismamák, ti...

Pár hetes terhes kismamák, ti mit éreztek? Milyen jelekből éreztétek, hogy most sikerült?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy PCOS mellett clostyt szedek ez a 2.hónap. Ha most 28 nappal számolom, akkor vasárnap nem kellene megjönnie. Tegnapi terhességi teszt negatív, viszont a mellbimbóm nagyon érzékeny, alhasi görcseim vannak, nem túl erős, de nem is olyan nagyon gyenge, plusz szurkálás a méhnél illetve a petefészkeknél. Tegnap este együtt voltunk a párommal, és kicsit fájt, utána meg pár perccel nyilalást éreztem a hüvelyemben (bocsi). Nektek voltak hasonló tünetek? tesztelni csak szombaton fogok.
2012. márc. 22. 06:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valami megmagyarázhattalan nyugodság,békesség volt rajtam napokig...nagyon érdekes érzés volt.
2012. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az egyik terhességemnél semmi nem volt az ég világon, már 1,5 hete késett mikor teszteltem, de nem akartam hinni se neki, mert annyira nem éreztem semmi különöset, és a későbbiekben is csak nagyon enyhe gyomorégést tapasztaltam. Ez a 2. terhességem volt, az elsőnél viszont éreztem hasszurkát a peteérés után kb. 1 héttel.

Becsapósak lehetnek ezek a jelek, próbálj meg nem ennyire rákoncentrálni. Drukkolok, hogy pozitívat tesztelj szombaton!

2012. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem is a mellbimbóm lett rettentő érzékeny (szokásosnál is jobban), meg a petefészkemnél nyilall.

Én múlt vasárnap teszteltem először pozitívat a 11DPO-n, de előtte 2 nappal már éjjel "megsúgta" a babám, hogy itt van, csak akkor még nem mertem hinni neki.

2012. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok neked! Régóta vágysz a babára?
2012. márc. 22. 18:36
 5/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

1 éve vártuk, de sokkal évezredeknek tűnik...

2012. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, ezt átérzem. Mi 5 hónapja próbálkozunk, de nagyon soknak tünik, minden - teszt egy oriáasi csalódás.
2012. márc. 23. 21:14
 7/16 eszter888 ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem márc 6.án kellet volna megjönnie de nem jött meg,aznap hatalmas nagy nyugodtság fogott el aztán rá 4 napra megjött,de csak 3 napig tartott(5 nap helyett) és enyhébb barnás-rózsaszínes és semmi görcs.Egy hete elkezdett fájni a mellem,és nagyon hamar elfáradok.De nem tudom hogy mi van mert ma meg olyan tüneteim vannak mint peteéréskor,és a folyás is benne van az a tojásfehérje szerű úgyhogy szerintem nem vagyok az :( Ti mit gondoltok??

Előre is köszi a segítséget

2012. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csináltál tesztet mostanság?
2012. márc. 24. 16:41
 9/16 eszter888 ***** válasza:
A késett "mensi"után 4 nappal negatív lett :( azóta nem merek és lehet nem is kell mert nincs mit tesztelni
2012. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
pontos volt eddig a menszid? Nekem PCOS miatt kiszámithatatlan, és holnap leszek a 28. napon,de lehet hogy nem mérvadó, sőt. Csak ha estleg nekem mondjuk 32-40 nappal kéne számolnom, akkor meg még a tünetek koraiak lennének. Aktus utáni 12.napon kezdődtek....
2012. márc. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!