Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jobb oldalam zsibbad....

A jobb oldalam zsibbad. utalhat babára? 2 hétig ezen az oldalon nyomott a petefészkem.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:
kiegészítenném annyival hogy a derekam még mindig fáj,folyásom nincs és mára nem várom a menszit.
2008. ápr. 14. 11:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Szíja!Mikor kell megjönnije a menzidnek?Inkább szúrni szokot, nem zsibadni,ahova a baba beágyazodott.Csináj tesztet."13 hetes kismami"
2008. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ma kell megjönnie.szúrás 2 héttel ezelőtt volt pár napig,a többi napon meg nyomást éreztem
2008. ápr. 14. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj párnapot,és vegyél tesztet!Melleid nem érzékenyek?Hányinger?Erős illatok?Hangulat ingadozás?Elöző válaszló vagyok.De ha nem birod vegyél olyan tesztet ami nagyon érzékeny,igaz 2000Ft körül van,de úgy gondolom megéri.Szerintem a Gabriel is jó.
2008. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fájdogál a cicim de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget mert még szoptatok(csak este)tulajdonképpen derékfájásom van mostmár több mint két hete és borzasztó ingerült,feszült és izzadok(pedig nem szoktam)mára nem várom a menszit.nincs folyásom se jelzés arra hogy megjönne.igaz pénteken éjjel volt menszi érzésem de szerencsére nem jött meg.szerinted?
2008. ápr. 14. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem babás vagy!Nagyon drukkolok,hogy az elégyél!!Szóval van még egy kisbabád is akit szoptatsz:)De jó neked,többszörösen gratulálhatok akkor!Majd azért írd meg ha tesztet csinálsz mi lett az eredmény!Minden jó kivánok nektek!!Elöző 2 válaszló vagyok.
2008. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!