Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, van még értelme...

Mit gondoltok, van még értelme reménykedni? Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, de a mai 10-es érzékenységű tesztem 9 óra nem ivás és alvás után negatív lett. Nagyon durva hányingerem van 3 napja.
2012. márc. 22. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tuti hogy holnapra nem várod akkor szerintem ez nem valószínű hogy most összejött. Inkább ne éld bele magad és hátha pozitívan csalódsz majd :) Én nagyon szorítok hogy sikerüljön!
2012. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor olvasom itt hogy a 40. nap után lett csak pozitív a teszt!

Viszont én ha mensi előtt teszteltem és negatív lett,akkor az,az is maradt!

Szóval tényleg ne éld bele magad,aztán hátha nagy lesz a meglepetés!

2012. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én nagyon drukkolok Neked, még lehet baba a dologban, ha később volt pé-d mint ahogyan számoltad!


Ma én is teszteltem corax-al negatív lett. Én hétvégére nem várom, a mellbimbóim érzékenyek már 5 napja, tegnap nagyon fáradékony voltam... ma Én is veszek 10-es qupido-t!


Nagyon szorítok, ne keseredj el,hiszen nincs még veszve semmi!! Ha megjön új hónap új remény!

2012. márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 14. dpo-n teszteltem tegnap, ma van a 15. dpo, ilyenkor szokott megjönni. El kell fogadjam, hogy a teszt negatív lett, így nem lehetek babás, csak nem értem akkor mitől van ez a durva émelygés napok óta. :( Hétfőn elmegyek dokihoz, ha addig nem jön meg....
2012. márc. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!