Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon most lehet az ovulációm,...

Vajon most lehet az ovulációm, vagy ettől még lehetséges, hogy csak pár nap múlva következik be?

Figyelt kérdés
12. ciklusnapomon vagyok. Rendszeresen 29-30 naposak a ciklusaim. Mai napon érzem már a szurkálást és ma már bőséges sűrű fehér folyásom van. Lehetséges, hogy ma van az ovulációm ezek alapján, vagy ettől még előfordulhat az, hogy pár nap múlva lesz? A görbém egyenlőre ilyen: [link]
2012. márc. 23. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma nagyon sok a fehér folyás, volt, hogy szabályosan folyt le végig a lábamon...és ma érzem először a szurkálást, azért kérdezem.
2012. márc. 23. 11:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg ovukor nyúlós tojásfehérje a nyák!

Ha 30 napra jön meg akkor attól számolj vissza 14 napot!

Tehát peteérésed a 16. nap körül kell hogy legyen!

A görbéd sem mutat még peteérést!

Peteérés minimum 2-3 tizedes megugrásnál történik és akkor is fent kell maradnia minimum 10 napig!

Szóval még lehet peteérésed,nyugi!

2012. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet ovulációm, csak azért kérdeztem, mert a tünetek azok már most megvannak. A folyásom az nem mindig egyforma az ovulációnál, nem törvényszerű hogy toj.fehérjeszerű legyen mindig és mindenkinek. A görbéim alapján eddig 1 olyan hónap volt, amikor nem volt ovulációm, az összes többi esetben volt.
2012. márc. 23. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy nem egyforma a nyákod és a hőgörbédet is ismered akkor tudnod kell hogy kb mikorra várható a pé-d!

Nem értem mi a kérdés!

Mi előre nem fogjuk tudni megmondani hogy pár napon belül bekövetkezik-e,nem vagyunk jósok!

Próbáltam leírni általánosságban hogy mikor lehet,de most mit vársz?nézzek bele a jövőbelátó gömbömbe is?


A görbéd alapján biztos hogy még nem volt pé-d,de mivel szép a görbéd így valószínű hogy ebben a hónapban lesz!!

A tünetek meg nem feltétlenül pé-re utalnak és igen,nem törvényszerű a tojásfehérje nyák sem,de általában az a "szokványos"!

Ennyit tudtam segíteni,hátha valaki hozzáértőbb tud pontosabb választ is adni!

2012. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!