Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már anális közösülésből...

Volt már anális közösülésből véletlen "csoda" baba?

Figyelt kérdés

Először elmondom, hogy nem unatkozó tini vagyok, hanem férjes asszony, és már anya is. Tudom, hogy ez a szitu égő kicsit, meg lehetetlenül is hangzik, azért is írok ide, hátha megnyugtattok, vagy tanácsot adtok.

Négy hónapos a babánk férjemmel, szülés után megvártuk a hat hetet hűségesen, aztán valahogy sosem jutott idő a szexre. Mikor elmentünk itthonról vásárolni, a baba miatt annyira szétszórtak voltunk elejével, hogy elfelejtettünk gumit venni, mindig csak a -majd,majd- ot mondogattuk. Már lassan két hete annak, hogy egy délután mégis megkívántuk egymást, és urambocsá, a helyzetet "hátulról" oldottuk meg gumi hiányában. Kicsit gusztustalan leszek, na, de a vége felé már csorogtunk mindenfelé, nem paráztam, mert

1. még nem jött meg szülés után egyszer sem, gondoltam, nem veszélyes.

2. Ugyan ki hallott már olyat, hogy análisból baba lett volna?

3. Ha mégis, akkor nem gond, úgyis hamar szerettünk volna tesót.

Nem is törődtem ezzel az egésszel, de 3 napja nagyon úgy éreztem, mindjárt megjön. Feszült voltam, ilyenek. Estére már volt is pár csepp vér a papíron, gondoltam, reggelre megjön rendesen. Azóta semmi! Mindig a szurkálás, görcsök, de semmi más. Ma reggel pedig rám jött a pisilőke, folyton szaladok a wc-re, pedig nem vagyok megfázva. A férjem most jegyezte meg viccesen, hogy tavaly ezt csináltam a babavárás elején. És basszus, tényleg. Aktus után épp annyival volt pár csepp vér(beágyazásos) majd kezdődött a vécére járkálás és a "mindjárt megjön" érzés, pont úgy, mint most.

A kérdés csak az, hogy ez mennyire lehetséges? Tuti nem beképzelem, mert nem is gondoltam babára. Igaz, a fiam szinte úgy összejött, hogy alig kellett rám néznie a férjemnek (1. aktív hónapban jött is), de ezt furcsállom.

Lehet ilyen? Ha odafolyik, összejöhet a baba?

Nem lenne gond tényleg, de ha lehetetlen, nem is izgulok miatta. Ha lehetséges, ha tudtok ilyenről, kérlek, írjátok meg! Mert akkor tesztelnék pár nap múlva, stb... ha nem, akkor nem dobom ki rá a pénzt feleslegesen.


2012. márc. 23. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nem lehetséges.
2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek benne, hogy annyira oda tudott folyni, hogy abból terhesség legyen. De mindegy, ha úgy gondolod, akkor tesztelj majd.
2012. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én kizártnak tartom, de ha mégis összejött volna, akkor írd meg kérlek, nagyon kíváncsi vagyok!!

:)

2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mondom, én is lehetetlennek tartom, de mégis elbizonytalanítanak a tünetek... Remélem, csak a hormonok mozgolódnak, mert mégis ciki lenne ezt mesélni a gyereknek, mikor megkérdezni, hogy is lett :S
2012. márc. 23. 20:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,ott csak a végbél van,onnan nem tudnak tovább jutni a kis olimpikonok!

Nyugodj meg!

2012. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fúrni nem tudnak :D Csak hát mindenhol olyan lettem...
2012. márc. 23. 21:09
 7/20 anonim ***** válasza:
a hüvelybemenettől a petefészekig nagyon hosszú az út és hacsak nem tolod be valamivel a hövelybe hanem lemosod akkor nincs ok aggodalomra. Másrészt nem kicsi az esély h épp akkor volt peteérés stb.. ehhez azért több dolog szükséges :)
2012. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Kizártnak tartom,de szerintem téged nem fog 100%-osan megnyugtatni a válaszunk,ezért azt javaslom,hogy vegyél egy olcsóbb tesztet és csináld meg 1-2 nap múlva! :)

2012. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azért nyugtatólag hat rám, hogy sokan írjátok, hogy nem lehetséges...

dehogy nyomtam fel, ha babát szeretnék, csak szólni kell a férjemnek, ugrana rögtön (ő nemsoká szeretné is) szóval nem kéne ilyen módon "ügyeskednem"...

Köszi a megnyugtató válaszokat :) Majd csak megjön végre...

2012. márc. 23. 21:40
 10/20 anonim ***** válasza:

1 vegyél tesztet

2 ha oda is folyt minden elkaphattál egy csúnya fertőzést is


(párod nem fél ettől??az anális szex esetében MINDIG kell óvszert használni, mert baromi veszélyes, főleg a férfire vonatkozólag)

2012. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!