Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyfertőzés terhesen?...

Hüvelyfertőzés terhesen? Férjemmel 1ütt voltunk, és az ujját is használta análisan, de véletlen azzal az ujjával hozzá ért a hüvelyemhez is.

Figyelt kérdés
Érzékeny vok a fertőzésekre,tuti h lesz bajom,nem gombás hanem bakteriális.Egy ilyen fertőzéstől kinylhat a méhszáj és beindulhat a szülés?Elmegyek dokihoz amint észlelek fertőzésre utaló tüneteket.De aggódom.Volt valakinek hasonló problémája terhesség alatt?
2011. aug. 20. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát mást nem tudsz csinálni, mint amit leírtál.Nem tudom hány hetes vagy, de egy ideig nekem havonta kellett járni dokihoz, aztán meg hetente.Ha esetleg nagyon aggódsz, akkor menj el az orvoshoz, és mond el, hogy valami úgy érzed nincs rendben és vegyen mintát, és vizsgáljon meg.Nem kell megmondani, hogy hogyan szerezted, csak azt, hogy aggódsz!

Nekem csak hüvelygombát volt, ami állítólag "normális", arra Canesten kombit használtam, és semmi baja nem lett a lányomnak tőle.(már 7 hónapos)

2011. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
21hetes terhes vagyok.Most néztem utána a neten,a bakteriális fertőzés koraszülést okozhat.:(Az a legrosszabb fertőzés terhesen.Nagyon aggódom,vajon mennyi idő után jelentkezhetnek a tünetek?Ez tegnap este volt.
2011. aug. 20. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz, h hazudsz az orvosnak. El kell neki mondani, h hogy történt, különben nem fogja megtalálni a legjobb gyógymodot és akkor szívás van. A bakteriállis fertőzés, amiről te olvastál, kérdező, az a Streptococcus B fertőzés, ami már eleve meglehet a hüvelyben. Arra minden trimeszterben és vetélésgyanu esetén is csinálnak vizsgálatot.

Mindent el kell mondani az orvosnak, ő nem röhöghet szemen. Ha mégis megtenné, akkor meg megmondod neki, h ha így folytatja, akkor elúszik a pénze és a jó hírneve is.

2011. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem akkor minél hamarabb irány a nőgyogyi..Kérj időpontot amint tudsz, de ha nem kell, akkor hétfőn állíts be hozzá szépen, mert a babád az első.Maximum elmondod őszintén, hogy mi van, és ő meg mondja, hogy lehet-e baj, és mennyi idő múlva.Ha meg vaklárma, akkor sincs baj, mert legalább tudod, hogy nincs semmi baj.

Nekem egyszer volt barna folyásom olyan 30 hetesen kb..Na ahogy észre vettem már öltöztem is, és mentem a rendelőben.Nekem nem kellett időpontot kérni, mert mindig hétfőn rendelt, és ez pont hétfőn történt.

Vagy ha jóban vagy a védőnővel, őt is felhívhatnád!Nekem terhesen is sokat segített..

2011. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hogy a pisilés után a wc papír egy kicsit véres volt.Nekem is valamilyen fertőzés volt,írt a nőgyógyászom egy krémet amit fel kellett nyomni a hüvelybe.Szépen el is múlt.
2011. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugye ha időben kezelve van bármilyen fertőzés,akkor nem lehet baj?Nem lesz koraszülésem?Nagyon félek,már a férjemmel is összevesztem h nem vigyázott jobban.
2011. aug. 20. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, most nem szabad aggódnod, nem tesz jót a babának.Gondold, hogy semmi baj nem lehet.Párod biztos szeret téged!!Biztos nem akart rosszat.Az a legrosszabb ha most még vele is össze veszel!Minél hamarabb doki, és legyél vele őszinte, és majd meg mondja, hogy mi a teendő.

Szerintem ha időben van kezelve a dolog, akkor nem lehet baj!!!

2011. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Minél előbb menj dokihoz és nem lesz baj.Olyan meg eszedbe se jusson hogy koraszülésed lesz ez miatt.
2011. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen.Ráadásul a dokim szabin van,máshoz kell mennem.Nagyon "kellemes"lesz elmondani h mi a problémám.Remélem nem lesz fertőzésem,csak az a baj h érzékeny vagyok.Nem akarok bajt,nagyon akartuk már ezt a babát,4évet küzdöttünk érte.Nem akarom elveszíteni egy fertőzés miatt.
2011. aug. 20. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyértelmű ha félsz, ha ilyen régóta próbálkoztatok.

Hiába..az orvosok mindig ráéreznek, hogy mikor kell szabira menni.Emiatt ne szégyeld magad,hogy más dokinál leszel, szerintem sajátnak is ciki néha bizonyos dolgokról beszélni!

Az a lényeg, hogy minél hamarabb uzsgyi..

Egy viszonylag pozitív példát mondanék neked.Ismerősömből 26 hetesen szedték ki szabályosan a gyereket, már nem tudom, hogy miért, de nem is ez a lényeg.A mai napig is boldogok, és nincs semmi baja a kis gyereknek.Ma már nagyon fejlett az orvos tudomány, nem hiszem, hogy nagyobb bajotok lehet!

Csak ne idegeskedj!!!Az tényleg nem jó.Próbálj nyugodt maradni, és várd meg mit mond az orvos.

2011. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!