Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.13-án voltam együtt egy...

Jan.13-án voltam együtt egy sráccal, egy nappal azután, hogy elmúlt a mensim, azóta már megvolt, de most nem jön meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Bocs tudom,kismilló ilyen kérdés van,nem is hiszem,hogy az vagyok,de lassan másfél hete meg kellett volna jönnie... Gondoltam megkérdezem,hátha valakinek volt már ilyen,mert pl a legjobb barátnőm anyukája végigmenstruálta mindkét terhességét (és két egészséges gyereke van...) Köszi a válaszokat
2012. márc. 24. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
tesztet miért nem csinálsz?
2012. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom vicces,de komolyan arra nem volt időm egy boltba elmenjek (jelenleg konkrétan a takarítónőm vásárol) reggel 8tól este 9ig dolgozok.
2012. márc. 24. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagy Tesco-k éjjel is nyitva vannak, ott tudsz venni tesztet, de rendelhetsz is a netről. Szerintem csinálj egy tesztet mindenképp!
2012. márc. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem védekeztetek megfelelően, lehetsz terhes...

Vetess a takarítónővel, vagy nem akarod h tudja? (munkából hazafele vehetsz tesco-ban, vagy ügyeletes patikában egyaránt)

2012. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem nagy a valoszinusege h terhes legy..,mert enis pont ebben a cipoben jartam.Januar 4-en voltam egyutt a baratommal,9-ediken megjott(de csak 3 napot tartott s azt hittem h terhes vagyok.vartam ket hetet s csinaltam egy tesztet.az pozitiv lett.orultem is nagyon...de februarba ismet megjott,na ekkor megijedtem..,ezis 3 napig tartott-maskor 7-8 napig szokott tartani..,gondoltam meg nem menyek dokihoz,mert mondtak h volt olyan eset h terhes is es menstrual is,s gondoltam h enis ugy vagyok.na de marciusban is megjott,s ezutan elmentem dokihoz,s kiderult h nem vagyok.a teszt nem volt jo v nem tudom mi volt a baj,SAJNOS ez van)de azert azt ajanlom hogy csinalj tesztet(bar 3-4-et)hogy menj biztosra
2012. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!