Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi tesztcsík...

X-epil terhességi tesztcsík nektek hányadik napon lett pozitív? 36. napon negatív lett akkor biztos nincs baba?

Figyelt kérdés

Ha nekem a 36. napon negatív akkor tuti hogy nincs baba? :'(

28-30 napos ciklusaim vannak.


2012. márc. 24. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én először nem azzal teszteltem, de 29 naposak a ciklusaim, az első teszt a 30. napon délután lett pozitív, az x-epilt már hat nappal később csináltam, azaz pont a 36. napon, és szintén délutániból nagyon erős pozitív lett. Ha még késik, akkor csinálj azért újat, hátha később fogant! :)
2012. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én így jártam vele:

30napos ciklusnál 36nap negatív 38.nap pozitív...

1-én jött meg, későn 21-én volt pém és így teszteltem következő hónap 6-án negát, 8-án pozitívat:)


Szóval, még van remény:)

2012. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a teszt fajtájától függ igazán, hogy kinek mikor lesz pozitív, hanem attól, hogy mikor volt peteérés, illetve milyen gyorsan történt meg a beágyazódás (7-12 nap közötti idő kell, ez mindenkinél más), illetve hogy milyen gyorsan termelődik a HGC az adott nőnél, ez beágyazódás után 2-3 nappal éri el a vizeletes teszttel kimutatható szintet.


A tesztek mind azonos módon működnek, az érzékenység (10-es vagy 25-ös) is csak egy nap eltérést okoz maximum.

Az x-epil úgy tudom 25-ös, tehát egy-fél nappal később mutatja csak ki ugyanazt, amit egy 10-es, de kimutatja.

2012. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ami lemaradt: a megtermékenyülés sem feltétlenül aktuskor van, szélső esetben még 5 nappal utána is lehet. Ha mindenből a "legnagyobb számot" választod, akkor aktus után 20 nappal lehet először pozitív, szélső helyzetben, ha minden úgy jön össze.

Amíg nem jön meg, addig ennek esélye meg van.


Én azt szoktam mondani, hogy ha rendszeres a ciklusod, és egy hetet késik, de negatív a teszt, akkor érdemes az orvost felkeresni.

3

2012. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Az a baj, hogy nekem ovulációkor mindig fáj a derekam...

Most ez elmaradt... :( Szóval nem tudom pontosan hogy mikor volt... Így számolni sem tudok csak az előző mensimhez...

Szerintem pár nap múlva veszek 10-est és azt fogom megcsinálni ha nem jön meg... Aztán eredménytől függetlenül irány a doki...

2012. márc. 24. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez mutatta elsőnek!

Mensi előtt 5 nappal.

Hát ha már 6 napja késik, akkor is kellene valami halványkát mutatnia, ha később volt pé-d!

De azért szorítok!

2012. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

33. ciklusnapon mutatta nekem.

változatos volt a mensim 29-38 napos ciklussal.

2012. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hosszabbak (voltak) a ciklusaim....a 40. napon lett pozitív a tesz (X-epillel)! Szóval amíg nem jön meg, addig ne keseredj el....még simán lehet baba a dologban! Sok sikert!
2012. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kommenteket és a biztatást, de ma reggel (38. nap) sajnos megjött... :(

2012. márc. 26. 07:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Új hónap, új remény! Nekem is 28-29 naposak a ciklusaim, és a 41. napon jött meg. De tegnap elmúlt, úgyhogy pár hét múlva megint izgulhatok! Mielőbbi babásodást neked!
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!