Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 naponta vagyunk egyutt...

Ha 3 naponta vagyunk egyutt nagyobb annak a lehetősége hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 08:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ciklus.hun högörbézek már 2.honapja de nem igazán értem..most előre jelzően 4.ére huzta be az ovumat..hát nem tudom..vagy legyunk inkább 2 naponta egyutt és akkor könyebben bele esik az ovu időbe?
2012. márc. 24. 08:39
 2/11 anonim ***** válasza:

nem


akkor van nagyob esélye ha érzésetek szerint csináljátok. azét van annyi becsúszott gyerek mert ezek a párok élvezetböl csinálják, a testük megsúgja mikor kell együtt lenniük, még akkor is ha nem akarnak gyereket.

2012. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk második próbálkozós hónapban sikerült a baba, és mi minden nap együtt voltunk, néha még naponta többször is. Nem görcsöltünk rá, egyszerűen amikor megkívántuk egymást, akkor összebújtunk. Én is olvastam, hogy a legjobb, ha 2 naponta vannak együtt a párok, hát, nekünk másképp is összejött. Szóval én azt mondanám, ha nem régóta próbálkoztok, akkor csak élvezzétek egymást. :) Praktikákat ráérsz bevetni akkor, ha fél év múlva sem kopogtat a gólya. Én legalább is így gondolkodtam. Sok sikert, drukkolok, hogy minél hamarabb baba legyen!
2012. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi 2 naponta voltunk együtt és az első hónapban összejött. Viszont nagyon egyet értek az előttem írókkal, hogy meg kell próbálni nem rágörcsölni a témára. Tudom könnyen vagyok, de akkor is van benne valami.

Sok sikert! :)

2012. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lányok pont ez a 11.honap hogy probálkozunk.....dokinál még nem jártunk még ezt a honapot megprobáljuk és ha most se akkor megyunk dokihoz..5 éve vagyunk egyutt a párommal..még csak most kezdtem el mérni a hőmet az igazság az nem igen értek hozza hogy mikor kell egyutt lenni
2012. márc. 24. 09:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Kétnaponta voltunk együtt a párommal, a 3. próbálkozós hónapban sikerült! Tényleg nem szabad rágörcsölni, mert annál nehezebben jön össze!
2012. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 13 hónap után jött össze akkor, mikor üzleti útra ment a párom, és 3 nap után voltunk együtt. (Engem már kivizsgáltak előtte, nem láttak problémát.) Előtte gyakrabban.
2012. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én már nem görcsölök rá sőt én már teljesen feledtam hogy bármikor is legyen egy pozitiv tesztem..ez van..a párom nem adta fel csak az tartsa bennem a lelket..nem görcsölünk mi rá..most pl ebbe a honapba ugy álltunk hozzá hogy megbeszéltuk hogy 2 naponta vagy 3 napona egyutt leszunk!és semmi más..tudjuk hogy miért de szo sincs a babárol nem beszélunk rola egyáltalán..akkor szerintetek inkább 2 nap mint 3 ugye?
2012. márc. 24. 09:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Kétnaponta és középidőben legyetek többször együtt, de van akinek úgy is sikerül, hogy minden nap együtt vannak, van akinek úgy is, hogy ritkábban, ha a baba jönni akar jönni is fog. A lányunk elsőre sikerült, szinte minden nap együtt voltunk, a 2. baba a 7. hónapban, de ő sajnos másképp döntött és nem maradt velünk!
2012. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oo nagyon sajnálom :(
2012. márc. 24. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!