Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pl.10-én voltunk egyutt a...

Ha pl.10-én voltunk egyutt a férjemmel és 11-én volt az ovum, akkor kellett volna jonnie a tojásfehérje folyásnak. De ha sikerult teherbe esnem 10-én, akkor is jonnie kellett volna a tojcsis folyásnak?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem jott, pedig az ki nem marad nálam egy honapban sem. Utána kb.1 hétig mindjárt megjon érzésem volt, de a tojcsi sehol.
2012. márc. 25. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 11-én volt ovud, akkor 11-én eshettél teherbe, semmi esetre sem 10-én. Mivel a terhességhez kell az érett petesejt is, ami az ovuláció során szabadul ki. Az egy dolog,. hogy a 10-i együttlétből fogan, de akkor is 11-én, és nem 10-én. Szóval az nem befolyásolja a másnapi folyásod. Annál inkább nem, merthogy a terhességről a fogantatás után csak jó 7-10 nap múlva szerez tudomást a szervezet, amikor beágyazódik. Addig nem tudja, hogy történt megtermékenyítés.
2012. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mivel 7-12nap a beágyazódás felesleges bármilyen tünetet keresned magadon ovu utáni napon!

A nyákod ezzel nem függ össze.

2012. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!