Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van már tünet elvileg...

Ha van már tünet elvileg lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
Egy hét van még,de a melleim ugy fájnak hogy biciglizni is alig birok,fáradt vagyok,szédülök és tegnap volt valami kis rózsaszin is.A lányomnál is volt,miszerint beágyazodás lehetett.Szerintem spontán peteérésem volt mensi után mindjárt.Ja és elég sürün járok pisilni.Éjszaka 2-szer is kinn voltam.
2012. márc. 25. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ezek a tünetek normál hylezetben voltak.


Akkor tesztelsz amikor akarsz. Lányomnál én is 1 héttel elötte tesztletem és simán pozitív volt.

2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de szerintem negatív lesz ha terhes vagy, ha nem. Szóval ha esetleg negatívat tesztelsz, akkor azért ne kenődj el.
2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.Melyek az érzékeny tesztek?
2012. márc. 25. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted,hogy normál helyzetben voltak?
2012. márc. 25. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolom úgy értette, hogy menstruáció előtt "normál" mindenkinek feszül a melle.

Akkor tesztelsz amikor akarsz,semmi előírás nem tiltja

2012. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott fájni elötte, de ez nagyon durva.hozzá se lehet érni.Azért köszi a választ.
2012. márc. 25. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb a 10-es teszt, de ezt csak elég kevés helyen árulják. Azt hiszem, hogy Qupido a neve, de még sehol nem sikerült ilyet vennem.
2012. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!