Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után hanyadik napra van...

Ovu után hanyadik napra van beágyazódás?

Figyelt kérdés
6 nappal ezelőtt volt ovum előtte való nap voltunk egyűtt meg utána is a hőm lassan fokozatosan megy fel.A melleim tegnap este óta nagyon fájnak még melltartóba is,a mellbimbóm is fáj de csak akkor ha ráfekszek vagy ha melltartó dörzsölgeti picit.Sírós hangulatom is van.A párom szerint nőtek is a melleim.Ez lehet a beágyazódás után?Vagy ez korai még ezek a tűnetek?
2012. márc. 24. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A megtermékenyített petesejt 6 – 7 napig vándorol a petevezetékben, közben fejlődik. Itt még 2 – 4 napig tovább fejlődik, hozzátapad a méh falához. Ekkor kezdődik a beágyazódás a méh nyálkahártyájába, ami nagyjából 5 napig tart.

A beágyazódás kb addigra fejeződik be, amikor jön a nemvárt!

Szóval nálad még most kezdődik a beágyazódás.

Szerintem korai még babás jelnek, amiket tapasztalsz, de mindenkinek más a teste!

Én is a melleim éreztem érzékenynek, de a többi mensis jel nem jött! :)

Sok sikert nektek! :)

19hkm

2012. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit korai, és ilyenek bármelyik ciklus 2. felében előfordulhatnak. Ne figyelj az ilyen tünetekre, mert éppúgy jelenthetik a mensi közeledtét, mint a babát.
2012. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azért tettem fel a kérdést mert ennyire még sose fájtak 8 hónapja nem akar jönni a baba :(
2012. márc. 24. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
az hogy nőttek a melleid ez nagyon korai még! Ovu után 6 nappal ez még nem lehetséges sajnos. Bocs hogy ezt mondom. Tudom milyen szar, én is ugyanebben a cipőben járok, 7 hónapja várjuk, és minden jelet annak veszek. Ezt nem szabad, bár tudom, könnyü azt mondani.
2012. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aláltam neked valamit!

Előző válaszoló vaggyok:


"Mennyi az esélye…?

Ha mindketten egészségesek vagyunk és nem védekezünk, mennyi az esélye hogy babánk lesz?

Az esély kb. 20-30 százalék egy ciklus alatt, ha pont sikerült elkapni a megfelelő időpontot. 1 éven belül kb. 85% az esély.



Pár napja együttvoltunk a párommal, most hányingerem van (szúr a petefészkem, alhasi fájdalmaim vannak, fáradt vagyok, szédülök, émelygek, fáj a fejem, feszül a mellem – a megfelelő tünetek behelyettesítendők), vajon terhes vagyok?

A terhességi tüneteket legkorábban az együttléttől számított 12 nap múlva érezheted, ennél korábban nem."



Sorry....

2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diana901 ***** válasza:

Sajnos igazuk van az elöttem szolonak,tul korai még!

Mi mártöbb mint1 éve probálkozunk,de még semmi.

Inszem után vagyunk 6nappal,és elhiheted h én is minden aproságra azt hiszem h ez tuti a terhesség jelei.

Közben meg,csak most kezded felfedezi a tested jelzéseit(mint pl. mellfájás).Tipikus menzisz elötti jel....

De azért szoritok,h neked legyen igazad! :)

2012. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálam ez nem tipikus mensi jel főleg közép időbe nem,a fájdalom még most sem múlt el de enyhe görcseim vannak
2012. márc. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!