Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik. Ötlet?

Babybogyo1987 kérdése:

4 napja késik. Ötlet?

Figyelt kérdés
4 napja késik..enyhén néha érzem a mindjárt megjön érzést.nem túl sűrűn.Cicim nem egyfolytában hanem csak ritkán fájdogál inkább esténként mikor nincs rajtam melltartó.Hangulatom ingadozó van mikor szét tudnék robbanni van mikor túl nyugodt vagyok.Nem tudom.Valaki ötlet??

2012. márc. 26. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teszt ilyenkor már kimutatja.
2012. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én dettó!:)

Én egy az egyben így vagyok,csak nekem a cicim abszolút nem fáj,de a többi totál egyezik!:)

Én azért nem tesztelek még mert szokott késni és ezért még várom egy kicsit!:)

Te mikor akarsz tesztelni?Rendszeresek a ciklusaid?

2012. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség is, de jelezheti a mensit is. Csinálj tesztet, már pozitív lesz ha terhes vagy.
2012. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, csak a mellem nekem nagyon fájt. Teszt!!!

11hetes Kismama :)

2012. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Januárba 3 napot késett,de akkor tudtam h megfog jönni..azt érzi az ember..Februárba pontosan jött meg..most meg 4 nap..nem tudom mikor kellene tesztelni..Lehet várok még 2 napot!!De az biztos hogy reggel csinálom meg..az a tuti..Köszönöm a válaszotokat..
2012. márc. 26. 10:49
 6/15 anonim ***** válasza:

a 10:39-es vagyok. Én is éreztem hogy most ez más és "lehet" nem fog megjönni.

Nagyon várom a fejleményeket!!

2012. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-dik válaszoló..ti mióta próbálkoztok?Délután szoktál aludni?Én tegnap délután aludtam 1,5 órát pedig nem szoktam..:)Nem élem bele magam..próbálok nem gondolni a dolgokra de nem mindig sikerül..Én csak a bizonytalanságot utálom..hogy nem tudom mi lehet..Sok sikert!!
2012. márc. 26. 10:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is ugy érzem más..de nem tudom..lehet csak azt akarom más legyen..majd csak alakulnak a dolgok..:)
2012. márc. 26. 10:53
 9/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Ez az első hónap! :)

Szoktam aludni,de úgy hogy reggel 6kor felkelek és 10 felé vissza kell hogy aludjak mert nem birom nyitva tartani a szemem!:)Este 5 után meg már mint akit agyon csaptak!Persze próbálom tartani magam,de ha koncentrálnom kell valamire...hát akkor bajok vannak!:)

Azt amúgy én is érzem hogy itt baba lesz,sokszor rám jön az érzés,de aztán vissza rángatom magam a valóságba,mert még simán belefér nálam a késés sajna!:(

Te szurkolj értem én meg szurkolok érted hogy NE jöjjön meg nekünk!:):):)

2012. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szurkolok..én most is érzem mindjárt megjön..de semmi még folyás sem..de kicsit másképp érzem szurkál is..nem tudom..nekünk a 3 hónap..
2012. márc. 26. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!