Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan megőrülök, a segítséget...

Lassan megőrülök, a segítségeteket várom.10 nappal ezelőtt volt az inszemem, és rengeteg tünetet produkálok, reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lenne szabad folyamatosan ezen agyalnom, de egyszerűen nem tudom kikapcsolni az agyam, főleg így hétvégén amikor szinte semmi más dolgom nincs.

Elvileg nem valószínű, hogy sikerült, mert nagyon kevés volt a sperma. Akkor el is fogadtam, belenyugodtam, de túl sok a véletlen szerintem. 3 napja nagyon fájnak a melleim, talán mára csökkent egy kicsit - ma a mellbimbó érzékenység a sláger. A hőmet ebben a hónapban nem mértem, gondoltam minek, úgysem én határozom meg a megfelelő időpontot. Sajna a kisördög nem hagyott nyugodni, így mégis folytattam a mérést és pár napja kerek 37 fokon állok. Tudom, hogy ez mind mind kevés, de hátha tudtok mondani valami bíztatót és bátorítót, mert már semmi másra nem tudok gondolni csak arra, hogy hátha mégis beleesek abba a ritka sikeres százalékba, és most sikerült.

Még annyit, hogy az elmúlt egy évben soha nem stagnált így a hőm és a menzesz előtt mindig is fájt a mellem de nem így. Lehetnek ezek a tüszőrepesztő szuri és a duphaszton hatásai? ( A Duphaston leírását ma elolvastam és az áll rajta - ha a mellében bármilyen szokatlan elváltozást észlelne, forduljon orvoshoz! - Vajon mire gondoltak???)

Szóval csak csüörtökön kell majd tesztelnem, de nem hiszem, hogy bírom addig.

Igazság szerint csak megosztottam veletek az izgalmamat, én is abban a cipőben járok mint még nagyon sok lány itt.

Látatlanban mindenkinek szurkolok!


2009. jún. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

szia én is inszemre várok, nem voltam még terhes, de nagyon drukkolok neked. sztem ne tesztelj csütörtök elött, mert lehet kaptál olyan szurit ami hcg tartamu, akkor téves lesz az eredméyn. az a baj hogy rohadt nehéz elfogadni a tanácsot, de tényleg nem tudsz mást tenni mint várni a napokat és reggel hömérözni. ha fenn marad a höd az jo

mennyire kevés volt a sperma? nálunk is kevés, ezért kell mennem inszemre majd.

2009. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az inszem napján kifejezett rossz lett a spermakép, mert sajna előtte 3 nappal együtt voltunk mivel nem tudtuk előre pontosan kiszámítani a beavatkozás időpontját. 7 millió volt / Ml, aminek 15 %-a a mozgó és ennek a 20%-a a jól mozgó. A korábbi spermaképek 5 nap pihentetés után történtek, ott minden esetben a jól mozgó elérte a teljes mennyiség 15 %-át ami már alkalmas lett volna inszemre.

Köszönöm a bíztatást, én is szurkolok Neked, remélem sikerülni fog!

2009. jún. 14. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon drukkolok!!!!!

És írj ha + lett a teszt!!!

Egyébként nekem másképp fájt a mellem mikor babás lettem!

Azóta sajnos missedem volt!

szorítok!

2009. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem ha olyan rossz a spermakép, akkor miért csinálják meg az inszemet? :( Mi 2.5 napot vártunk és 42 millió, 92%-ban jól mozgó spermák lettek. Szerintem nem a 3 naptól ilyen az eredmény... (mellesleg nekünk nem sikerült, tehát a falra kenhettük a kiváló eredményünket)

Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Persze, hogy lehetsz babás, hiszen ahhoz csak 1 sperma kell, hogy létrejöjjön a terhesség. A tüszőrepi már kiürült, a duphanston meg nem okot ilyen tüneteket, max hasfájást. Arra gondoltak szerintem amikor írták a szokatlan elváltozást.

Ha érdekel van egy inszemes fórum, nagyon sok inszemes lánnyal, sok erőt adunk egymásnak és mindenféle tapasztalatokat megosztunk. Ha érdekel szólj és gyere beszélgetni!

2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolásokat, úgy látszik meghallgatásra lelt, mert +++ a tesztem!:) Sperma kép ide vagy oda, mégis csak sikerült!
2009. jún. 17. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!

Nagyon vigyázz magadra és boldog babavárást!!

2009. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon gratulálok nektrek. mi is inszemre készülünk, 20 millio/ml a spermakép..
2009. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!