Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málna levél teát lehet inni 2...

Málna levél teát lehet inni 2 X 2 dl (este -reggel 2-2 dl) illetve Nem okoz problémát? Palástfüteát majd lehet ugyanigy inni?

Figyelt kérdés

Illetve ez segitett valakinek a teák?

Egyébként tök egészséges vagyok normál ciklusaim vannak, Voltam nögyógyásznál Hüvely UH ott is minden oké volt és voltam hormonszint vizsgálaton ott is oké volt minden

Kb hány hónap alatt segit a teák?


2012. márc. 28. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább csak egyszer igyál naponta málnalevél teát. Nagyon megröviditi a ciklus elejét. HAmarabb lesz peteérésed egy pár nappal.
2012. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha többet iszom belöle?
2012. márc. 29. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 nappal hamarbb volt tőle peteérésem. Azt mondta itt egy lány aki 2x itta egy nap, hogy nagyon erős görcsei lettek tőle, és nagyon nem volt jó ez a tea számára. Én egy nagy bögrével (3dl) készítettem, és azt ittam 1x este és mivel borzalmas volt az íze raktam egy kanál mézet bele.


1.válaszoló

2012. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!