Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fog. Gátló levél utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fog. Gátló levél utolsó tabi beszedése után egyből megjön vagy másnap reggel vagy hogy van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A 7 napos szünet valamelyik napján!Hogy neked ez a hányadik nap lesz,azt nem tudjuk,mindenkinek más.Nekem az 5.nap reggelén szokott.
2010. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a tablettamentes napokban kell megjönnie! mindenkinek más.
2010. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, mindenkinek más.

én csütörtök este veszem be az utolsót és hétfőn szokott megjönni, de volt már olyan is, hogy kedd reggel.

szóval szerintem az átlag az, hogy a 7 napos szünet közepe táján jön meg. olyat még nem hallottam, hogy valakinek másnap megjött volna.

2010. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót... Abban még ez is le van írva.
2010. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem votl hozzá mert nem patikából van....
2010. okt. 4. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
És be merted szedni? Nagyon bátor vagy. Csak aztán ugyanilyen bátor legyél, ha valami problémád lesz (gomba, trombózis, hormonzavar, 30 kg hízás fél év alatt stb.) tőle. Szerinted miért tart az orvosi egyetem 6 évig, a szakvizsga meg másik 5-ig?
2010. okt. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tájékoztató fent van az interneten is,csak használni kellene a google-t arra,amire való,keresésre!
2010. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!