Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Ma reggeli...

Holnapra nem várom. Ma reggeli LH teszt jól látható +, tegnapi halványabb, azelőtti -. Jelezhet babát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg jelezhet babát. Gyakorlatilag meg az LH teszt jós tesztként való használata megbízhatóság szempontjából hagy némi kívánni valót maga után. Lehetséges negatív eredmény esetén is baba, illetve a pozitív sem jelent feltétlen babát. Látatlanban nem lehet megmondani, hogy a Te esetedben miről van szó.
2009. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

miért nem lehet mindent a funkciója szerint használni???

Ovu teszt az ovu megállapításásra a terhességi teszt a tehesség megállapítására!! Akkor nem lennének kétségek!!!

2009. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem csinálsz terhességi tesztet és megtudnád a választ, hogy terhes vagy-e vagy nem.
2009. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csinál mert terhesteszthez még korai az idő.

Elvileg, ha erősödik, az jelezhet babát, persze nem szabad magad beleélni, mert korántsem annyira pontos, mint a HCG tezst! Drukkolok!

2009. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelezhet, legalabbis nalam elvileg mukodik.

En a peteeres utani 9. napon csinaltam az elsot, teljesen negativ volt, 10. napon nagyon-nagyon halvany volt, 11. napon meg mindig halvany, de erosodott.

Akkor elfogyott az ovutesztem, igy nem tudok tobbrol beszamolni.

Viszont mivel van sok terhessegi tesztem is, igy folytattam azzal. (A baratnom magannogyogyasznal dolgozik es a doki megdobta sok ovu es terhessegi teszttel, amit promocios ajandekkent kapott, o pedig nekem ajandekozta kb a felet, igy konnyen tesztelgetek.)

Szoval a tizes erzekenysegu terhessegi teszt a 12. napon teljesen negativ volt, a 13. napon igen halvany pozitiv, ma a 14. napon a 20as erzekenysegu terhesteszt meg mindig halvany, de lathatoan ket csikos.

Meg en sem tudom elhinni, talan majd akkor, ha mar egy hete kesni fog es lesz nagyon eros pozitiv tesztem. De valoszinunek tartom, hogy nem veletlenul valt az lh-teszt pozitivva, amikor peteeres elott es kozvetlenul utana teljesen es hatarozottan egy csikos volt mindig.

2009. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!